Mam już konto

Masz już konto? Wpisz swój e-mail i hasło.

Nie pamiętasz hasła?

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poniżej, aby założyć konto.
Utwórz konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracją?

Zadzwoń: 22 664 57 00

Sieciowe

Patchcord światłowodowy Sm Lc/Apc-Lc/Apc Duplex 3.0Mm 1M żółty
Patchcord światłowodowy Sm Lc/Apc-Lc/Apc Duplex 3.0Mm 1M żółty. Patchcord światłowodowy Sm Lc/Apc-Lc/Apc Duplex 3.0Mm 1M żółty Typ złącza: LC Standard polerowania: APC Rodzaj włókna: G657A1 Rodzaj światłowodu: jednomowody (SM)...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
22,80 PLN
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Upc-Lc/Upc Duplex 3.0Mm 1M żółty
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Upc-Lc/Upc Duplex 3.0Mm 1M żółty. Patchcord światłowodowy Sm Sc/Upc-Lc/Upc Duplex 3.0Mm 1M żółty Typ złącza: SC, LC Standard polerowania: UPC Rodzaj włókna: G657A1 Rodzaj światłowodu: jednomodowy (SM)...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
21,55 PLN
Patchcord światłowodowy Sm Lc/Upc-Lc/Upc Simplex 3.0Mm 1M żółty
Patchcord światłowodowy Sm Lc/Upc-Lc/Upc Simplex 3.0Mm 1M żółty. Patchcord światłowodowy Sm Lc/Upc-Lc/Upc Simplex 3.0Mm 1M żółty Typ złącza: LC Standard polerowania: UPC Rodzaj włókna: G657A1 Rodzaj światłowodu: jednomodowy (SM)...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
12,85 PLN
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Upc-Sc/Upc Simplex 3.0Mm 2M żółty
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Upc-Sc/Upc Simplex 3.0Mm 2M żółty. Patchcord światłowodowy Sm Sc/Upc-Sc/Upc Simplex 3.0Mm 2M żółty Typ złącza: SC Standard polerowania: UPC Rodzaj włókna: G657A1 Rodzaj światłowodu: jednomodowy (SM)...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
13,63 PLN
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Duplex 3.0mm 2m żółty
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Duplex 3.0mm 2m żółty. Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Duplex 3.0mm 2m żółty Typ złącza: SC Standard polerowania: APC Typ włókna światłowodowego: G657A1 Rodzaj światłowodu:...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
22,76 PLN
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Duplex 3.0mm 1m żółty
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Duplex 3.0mm 1m żółty. Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Duplex 3.0mm 1m żółty Typ złącza: SC Standard polerowania: APC Typ włókna światłowodowego: G657A1 Rodzaj światłowodu:...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
21,55 PLN
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 25m biały
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 25m biały. Patchcord światłowodowy SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0MM LSZH G657A2 25M white biały Typ złącza: SC Standard polerowania: APC Typ włókna światłowodowego: G657A2 Rodzaj...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
25,13 PLN
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 20m biały
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 20m biały. Patchcord światłowodowy SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0MM LSZH G657A2 20M biały Typ złącza: SC Standard polerowania: APC Typ włókna światłowodowego: G657A2 Rodzaj...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
23,88 PLN
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 15m biały
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 15m biały. Patchcord światłowodowy SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0MM LSZH G657A2 15M biały Typ złącza: SC Standard polerowania: APC Typ włókna światłowodowego: G657A2 Rodzaj...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
19,86 PLN
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 10m biały
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 10m biały. Patchcord światłowodowy SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0MM LSZH G657A2 10M biały Typ złącza: SC Standard polerowania: APC Typ włókna światłowodowego: G657A2 Rodzaj...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
17,18 PLN
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 2.5m biały
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 2.5m biały. Patchcord światłowodowy SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0MM LSZH G657A2 2.5M biały Typ złącza: SC Standard polerowania: APC Typ włókna światłowodowego: G657A2 Rodzaj...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
11,71 PLN
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 25M biały
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 25M biały. Patchcord światłowodowy SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0MM LSZH G657B3 25M biały Typ złącza: SC Standard polerowania: APC Typ włókna światłowodowego: G657B3 Rodzaj...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
36,16 PLN
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 15M biały
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 15M biały. Patchcord światłowodowy SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0MM LSZH G657B3 15M biały Typ złącza: SC Standard polerowania: APC Typ włókna światłowodowego: G657B3 Rodzaj...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
27,45 PLN
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 10M biały
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 10M biały. Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 10M biały Typ złącza: SC Standard polerowania: APC Typ włókna światłowodowego: G657B3 Rodzaj światłowodu:...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
24,03 PLN
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 2.5M biały
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 2.5M biały. Patchcord światłowodowy SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0MM LSZH G657B3 2.5M biały Typ złącza: SC Standard polerowania: APC Typ włókna światłowodowego: G657B3 Rodzaj...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
14,64 PLN
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 5M biały
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 5M biały. Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 5M biały Typ złącza: SC Standard polerowania: APC Typ włókna światłowodowego: G657B3 Rodzaj światłowodu:...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
16,95 PLN
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Upc Simplex 3.0mm 5M żółty
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Upc Simplex 3.0mm 5M żółty. Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Upc Simplex 3.0mm 5M żółty Typ złącza: SC Standard polerowania: APC ; UPC Typ włókna światłowodowego: G657A1 Rodzaj światłowodu:...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
14,84 PLN
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Upc Simplex 3.0mm 3M żółty
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Upc Simplex 3.0mm 3M żółty. Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Upc Simplex 3.0mm 3M żółty Typ złącza: SC Standard polerowania: APC ; UPC Typ włókna światłowodowego: G657A1 Rodzaj światłowodu:...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
13,16 PLN
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Upc Simplex 3.0mm 2M żółty
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Upc Simplex 3.0mm 2M żółty. Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Upc Simplex 3.0mm 2M żółty Typ złącza: SC Standard polerowania: APC ; UPC Rodzaj światłowodu: jednomodowy (SM) Typ włókna...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
12,85 PLN
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Upc Simplex 3.0mm 1M żółty
Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Upc Simplex 3.0mm 1M żółty. Patchcord światłowodowy Sm Sc/Apc-Sc/Upc Simplex 3.0mm 1M żółty Typ złącza: SC Standard polerowania: APC ; UPC Typ włókna światłowodowego: G657A1 Rodzaj światłowodu:...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
12,48 PLN
Złączka CAT6 UTP
Złączka CAT6 UTP. Złączka typu beczka 2 x RJ45 Złącze : RJ-45 Liczba w opakowaniu jednostkowym : 1 Pozostałe parametry :. Kolor: biały
Kod
Jedn.
Cena
EX.9625 (30 szt.)
szt.
12,16 PLN
Skrzynka przyłączeniowa CAT5E UTP
Skrzynka przyłączeniowa CAT5E UTP. Skrzynka przyłączeniowa CAT5E UTP, KRONE IDC BLOCK z kolorową etykietą Złącze : RJ-45 Liczba w opakowaniu jednostkowym : 1 Wymiary : 66 x 36 x 26 mm Pozostałe...
Kod
Jedn.
Cena
EX.9588 (1 szt.)
szt.
14,66 PLN
Pigtaile zestaw 12-kolorów SC/UPC G652D
Pigtaile zestaw 12-kolorów SC/UPC G652D. Zestaw 12 pigtaili, włókno jednomodowe. Każdy pigtail posiada inny kolor. Cena kompletu - 12 szt. Włókno G652D. Pigtaile posiadają końcówki SC/UPC. Kolory pigtaili to:...
Kod
Jedn.
Cena
EX.10123 (9 szt.)
szt.
65,15 PLN
Pigtail SC/UPC 900UM 1M PVC G652
Pigtail SC/UPC 900UM 1M PVC G652Rodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : Światłowód Długość przewodu : 1 Złącza #1 : Światłowód SC/UPC Złącza #2 : Brak Wymiary :. Średnica: 900um Kolor...
Kod
Jedn.
Cena
EX.8017 (30 szt.)
szt.
3,96 PLN