Entereo

ENTEREO to wielobranżowy sklep internetowy i nowoczesna platforma sprzedażowa skierowana do klientów biznesowych jak i do klientów indywidualnych.

Od 2013 roku, dostarczamy swoim Klientom szeroką gamę markowych produktów najwyższej jakości, specjalizując się w urządzeniach drukujących, sprzęcie komputerowych oraz serwisem maszyn biurowych.

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poniżej, aby założyć konto.
Załóż konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracją?

Zadzwoń: 22 664 57 00

Mam już konto

Masz już konto? Wpisz swoje dane.
E-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Sieciowe

Kabel RJ45 5m

Kabel RJ45 5m

Producent: Krux
Kod
Jednostka
Cena
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 15m
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Kabel PATCHCORD KAT.5E PŁASKI 3M ZIELONY FLUKE PASSED LANBERG
Kod
Jednostka
Cena
Kabel PATCHCORD KAT.5E PŁASKI 3M CZARNY FLUKE PASSED LANBERG
Kod
Jednostka
Cena
Kabel PATCHCORD KAT.5E PŁASKI 2M ŻÓŁTY FLUKE PASSED LANBERG
Kod
Jednostka
Cena
Kabel PATCHCORD KAT.5E PŁASKI 2M NIEBIESKI FLUKE PASSED LANBERG
Kod
Jednostka
Cena
Kabel PATCHCORD KAT.5E PŁASKI 1.5M POMARAŃCZOWY FLUKE PASSED LANBERG
Kod
Jednostka
Cena
Kabel instalacyjny skrętka U/UTP Cat5e 4x2 linka CCA 100m szary
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC | MultiMode | 50/125 | OM4 | 1m
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 2m
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 5m
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 3m
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 1m
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 5m
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 2m
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 1m
Kod
Jednostka
Cena
szt.
QD Cord to RJ10 straight 0, 5m
Kod
Jednostka
Cena
Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC dplx 3m
Kod
Jednostka
Cena
Kabel telefoniczny 4zyły czarny 100m rolka linka
Kod
Jednostka
Cena
Kabel telefoniczny 4zyły biały 100m rolka linka
Kod
Jednostka
Cena