Mam ju konto

Masz ju konto? Wpisz sw鎩 e-mail i has這.

Nie pami皻asz has豉?

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poni瞠j, aby za這篡 konto.
Utw鏎z konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracj?

Zadzwo: 22 664 57 00
Poka tylko dost瘼ne

安iat這wody

Adapter 鈍iat這wodowy MM LC/UPC duplex OM4
Adapter 鈍iat這wodowy MM LC/UPC duplex OM4. Adapter 鈍iat這wodowy MM LC/UPC duplex OM4. Adapter 鈍iat這wodowy jest jednym z komponent闚 niezb璠nym do budowy sieci 鈍iat這wodowej. Wykonany zosta z wysok...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
2,77 PLN
Adapter 鈍iat這wodowy MM LC/UPC duplex OM3
Adapter 鈍iat這wodowy MM LC/UPC duplex OM3. Adapter 鈍iat這wodowy MM LC/UPC duplex OM3. Adapter 鈍iat這wodowy jest jednym z komponent闚 niezb璠nym do budowy sieci 鈍iat這wodowej. Wykonany zosta z wysok...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
2,77 PLN
Patchcord 鈍iat這wodowy Sm Sc/Upc-Lc/Upc Duplex 3.0Mm 1M 鄴速y
Patchcord 鈍iat這wodowy Sm Sc/Upc-Lc/Upc Duplex 3.0Mm 1M 鄴速y. Patchcord 鈍iat這wodowy Sm Sc/Upc-Lc/Upc Duplex 3.0Mm 1M 鄴速y Typ z陰cza: SC, LC Standard polerowania: UPC Rodzaj w堯kna: G657A1 Rodzaj 鈍iat這wodu: jednomodowy (SM)...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
12,75 PLN
Patchcord 鈍iat這wodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Duplex 3.0mm 1m 鄴速y
Patchcord 鈍iat這wodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Duplex 3.0mm 1m 鄴速y. Patchcord 鈍iat這wodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Duplex 3.0mm 1m 鄴速y Typ z陰cza: SC Standard polerowania: APC Typ w堯kna 鈍iat這wodowego: G657A1 Rodzaj 鈍iat這wodu:...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
13,41 PLN
Patchcord 鈍iat這wodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 10m bia造
Patchcord 鈍iat這wodowy Sm Sc/Apc-Sc/Apc Simplex 3.0mm 10m bia造. Patchcord 鈍iat這wodowy SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0MM LSZH G657A2 10Mbia造 Typ z陰cza: SC Standard polerowania: APC Typ w堯kna 鈍iat這wodowego: G657A2 Rodzaj...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
10,65 PLN
Patch cord 鈍iat這wodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 2m
Patch cord 鈍iat這wodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 2m. 安iat這wodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na LC OM3. Najlepsza wydajno嗆 i jako嗆 po陰czenia dla Twojej sieci. Kabel LSOH Duplex Wtyczka z tulejk ceramiczn 字ednica...
Kod
Jedn.
Cena
DK-2533-02/3 (30 szt.)
szt.
17,96 PLN
Patch cord 鈍iat這wodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 3m
Patch cord 鈍iat這wodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 3m. 安iat這wodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na LC OM3. Najlepsza wydajno嗆 i jako嗆 po陰czenia dla Twojej sieci. Kabel LSOH Duplex Wtyczka z tulejk ceramiczn 字ednica...
Kod
Jedn.
Cena
DK-2533-03/3 (30 szt.)
szt.
18,66 PLN
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 15m
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 15mRodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : 安iat這w鏚 D逝go嗆 przewodu : 15 Z陰cza #1 : 安iat這w鏚 LC Z陰cza #2 : 安iat這w鏚 LC Rodzaj 鈍iat這wodu : Multi-mode...
Kod
Jedn.
Cena
54081 (21 szt.)
szt.
44,58 PLN
Pigtail SC/APC 900UM 1M PVC G652
Pigtail SC/APC 900UM 1M PVC G652. Pigtail SC/APC SM 900UM G.652D 1M. Pigtail Extralink ze z陰czem SC/APC wykonany jest na w堯knie jednomodowym G.652D, kt鏎e jest dedykowane dla technologii FTTx. W堯kno...
Kod
Jedn.
Cena
EX.8000 (1 szt.)
szt.
2,60 PLN
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-SC/UPC | MultiMode | 50/125 | OM4 | 1m
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-SC/UPC | MultiMode | 50/125 | OM4 | 1m. Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 1m. Patchcord 鈍iat這wodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV...
Kod
Jedn.
Cena
54348 (29 szt.)
szt.
21,10 PLN
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 3m
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 3m. Patchcord 鈍iat這wodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemy郵e. Okablowanie 鈍iat這wodowe...
Kod
Jedn.
Cena
54077 (30 szt.)
szt.
26,51 PLN
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 1m
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 1m. Patchcord 鈍iat這wodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemy郵e. Okablowanie 鈍iat這wodowe...
Kod
Jedn.
Cena
54075 (30 szt.)
szt.
22,78 PLN
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-LC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 1m
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-LC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 1mRodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : 安iat這w鏚 D逝go嗆 przewodu : 1 Z陰cza #1 : 安iat這w鏚 SC Z陰cza #2 : 安iat這w鏚 LC Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode...
Kod
Jedn.
Cena
54031 (11 szt.)
szt.
17,92 PLN
Patch cord 鈍iat這wodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m
Patch cord 鈍iat這wodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m. Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 1m Rodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : 安iat這w鏚 D逝go嗆 przewodu : 1 Z陰cza #1 : 安iat這w鏚 LC Z陰cza #2 :...
Kod
Jedn.
Cena
DK-2533-01 (11 szt.)
szt.
15,61 PLN
安iat這w鏚 LC FiberCable 300feet length FC-SM-300
安iat這w鏚 LC FiberCable 300feet length FC-SM-300. U Fiber FC-SM-300 - wytrzyma造 kabel 鈍iat這wodowy. Niezawodna sie 鈍iat這wodowa z kablami Ubiquiti. Postaw na bezkonkurencyjn jako嗆. Rozwi您ania z serii U Fiber...
Kod
Jedn.
Cena
FC-SM-300 (0 szt.)
szt.
633,87 PLN
Chwilowo brak
安iat這w鏚 LC FiberCable 200feet length FC-SM-200
安iat這w鏚 LC FiberCable 200feet length FC-SM-200. U Fiber FC-SM-200 - wytrzyma造 kabel 鈍iat這wodowy. Niezawodna sie 鈍iat這wodowa z kablami Ubiquiti. Postaw na bezkonkurencyjn jako嗆. Rozwi您ania z serii U Fiber...
Kod
Jedn.
Cena
FC-SM-200 (0 szt.)
szt.
460,99 PLN
Chwilowo brak
Patchcord kat.6a 0, 25m czerwony Fluke
Patchcord kat.6a 0,25m czerwony Fluke. LANBERG PCF6-10CC-0025-R. Kabel krosowy kategorii 6 FTP (ekranowany) Rodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : Komputerowy, Sieciowy (LAN), 安iat這w鏚 D逝go嗆...
Kod
Jedn.
Cena
PCF6-10CC-0025-R (0 szt.)
szt.
3,55 PLN
Chwilowo brak