Mam już konto

Masz już konto? Wpisz swój e-mail i hasło.

Nie pamiętasz hasła?

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poniżej, aby założyć konto.
Utwórz konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracją?

Zadzwoń: 22 664 57 00
Pokaż tylko dostępne

Sieci przewodowe

Adapter USB-C do HDMI 2.0/ USB-A 3.0
Adapter USB-C do HDMI 2.0/ USB-A 3.0. Adapter złącza USB-C do HDMI 2.0/USB-A 3.0 firmy Dell. Rozszerz opcje połączeń i zmień notebooka w mobilną stację roboczą dzięki adapterowi Dell USB-C do HDMI...
Kod
Jedn.
Cena
470-BCKQ (6 szt.)
szt.
Kamera Mx-MD1A-5-IR MOBOTIX MOVE Indoor MicroDome Mx-MD-5-IR
Kamera Mx-MD1A-5-IR MOBOTIX MOVE Indoor MicroDome Mx-MD-5-IR. MOBOTIX MOVE Indoor MicroDome Network Camera Mx-MD-5-IR Kamera kopułkowa ONVIF S/G/T ze zintegrowanymi diodami IR LED (do 15 m) do pracy w dzień i w nocy Maksymalna...
Kod
Jedn.
Cena
AAFDAFH (20 szt.)
szt.
Kamera Mx-VH1A-12-IR-VA MOBOTIX MOVE 12MP Vandal Hemispheric
Kamera Mx-VH1A-12-IR-VA MOBOTIX MOVE 12MP Vandal Hemispheric. MOBOTIX MOVE Vandal Hemispheric Network Camera Mx-VH1A-12-IR-VA Kamera półkulista z wbudowanym oświetleniem LED IR (do 10 m) do użytku w dzień i w nocy Przetwornik...
Kod
Jedn.
Cena
AAFDA9M (16 szt.)
szt.
Router VPN EBG15
Router VPN EBG15. Asus ExpertWiFi EBG15 Router VPN Konfiguracja łatwiejsza niż kiedykolwiek - Wygodne i łatwe zarządzanie routerem za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub...
Kod
Jedn.
Cena
EBG15 (5 szt.)
szt.
Hub IB-HUB1457-C31 7 port Type C HUB z 36 W PSU
Hub IB-HUB1457-C31 7 port Type C HUB z 36 W PSU. IB-HUB1457-C31. Hub 7-portowy interfejs USB 3.2 Gen 2 Type-C. Siedmiokrotne rozszerzenie z jednego portu USB Type-C: Dla szybkiego i łatwego rozszerzenia portu USB-C...
Kod
Jedn.
Cena
IB-HUB1457-C31 (2 szt.)
szt.
Hub IB-HUB1454-C31 4 port Type C HUB z 24W PSU
Hub IB-HUB1454-C31 4 port Type C HUB z 24W PSU. IB-HUB1454-C31. Hub 4-portowy z interfejsem USB 3.2 Gen 2 Type-C. Cztery porty USB Type-C przez jedno połączenie: Mocny złącze USB Type-C pozwala rozszerzyć twoje...
Kod
Jedn.
Cena
IB-HUB1454-C31 (1 szt.)
szt.
Przełącznik 8P 2, 5G+ 1SFP+ XMG-108-ZZ0101F
Przełącznik 8P 2,5G+ 1SFP+ XMG-108-ZZ0101FPełna prędkość Ethernet 2, 5 G dla urządzeń sieciowych 2, 5 G, takich jak komputer do gier, adapter PCIe, serwer, punkt dostępowy Wi-Fi 6/6E i nie tylko. Dodatkowe 10G...
Kod
Jedn.
Cena
XMG-108-ZZ0101F (1 szt.)
szt.
Przełącznik Zarządzany SG3452P Switch 48xGE PoE 4xSFP
Przełącznik Zarządzany SG3452P Switch 48xGE PoE 4xSFP. TL-SG3452P . Przełącznik zarządzalny L2+ JetStream, 52 porty gigabitowe, w tym 48 portów PoE+ Zasilanie PoE o łącznej mocy 384 W: 48 portów PoE+ zgodne ze standardami...
Kod
Jedn.
Cena
SG3452P (19 szt.)
szt.
Moduł SFP to RJ-45 Gigabit SM220 SFP
Moduł SFP to RJ-45 Gigabit SM220 SFPSFP z możliwością podłączania podczas pracy Niskie rozpraszanie mocy (typowo 1, 05 W) Kompaktowy zespół złącza RJ-45 Całkowicie metalowa obudowa, dla niższych zakłóceń...
Kod
Jedn.
Cena
SM220 (30 szt.)
szt.
Moduł SM40GSR-03 QSFP+ 40G 300m SR4 850nm
Moduł SM40GSR-03 QSFP+ 40G 300m SR4 850nm. Cudy Moduł SM40GSR-03 QSFP+ 40G 300m SR4 850nm Standard SFP : QSFP+ Typ (długość fali) SFP : 850 nm Zasięg SFP : 300 m Rodzaj światłowodu : Single-mode
Kod
Jedn.
Cena
SM40GSR-03 (30 szt.)
szt.
Kamera IP DS-2CD1143G2-I(2.8mm)
Kamera IP DS-2CD1143G2-I(2.8mm). Kamera IP kopułowa DS-2CD1143G2-I(2.8mm) IR do 30 m, zew. IP67, IK10. Kamera IP HIKVISION DS-2CD1143G2-I(2.8mm) to kamera z serii ekonomicznej cechująca się dobrym...
Kod
Jedn.
Cena
6931847178307 (5 szt.)
szt.
Kamera IP DS-2CD1343G2-LIU(2.8mm)
Kamera IP DS-2CD1343G2-LIU(2.8mm). Kamera IP DS-2CD1343G2-LIU(2.8mm). Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.265 / H.264 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w...
Kod
Jedn.
Cena
6931847188986 (2 szt.)
szt.
Kamera IP DS-2CD1343G2-I(2.8mm)
Kamera IP DS-2CD1343G2-I(2.8mm). Kamera IP DS-2CD1343G2-I(2.8mm). DS-2CD1343G2-I to dwustrumieniowa kamera kopułkowa wyposażona w system Motion Detection 2.0. Kamera wyposażona została w przetwornik...
Kod
Jedn.
Cena
6931847178208 (23 szt.)
szt.
Kamera IP DS-2CD1047G2H-LIU2.8mm
Kamera IP DS-2CD1047G2H-LIU2.8mm. Stałopozycyjna kamera sieciowa typu bullet 4 MP ColorVu z funkcją Smart Hybrid Light. Wysokiej jakości obrazowanie w rozdzielczości 4 MP; Obsługa wykrywania ludzi i...
Kod
Jedn.
Cena
6942160448015 (1 szt.)
szt.
Przełącznik niezarządzalny TSW210 Switch 2xSFP 8xPoE+ 8xGbE DIN RAIL Back Panel
Przełącznik niezarządzalny TSW210 Switch 2xSFP 8xPoE+ 8xGbE DIN RAIL Back Panel. TSW210. PRZEŁĄCZNIK PRZEMYSŁOWY ETHERNET. TSW210 to przełącznik Ethernet oferujący doskonałe połączenie Gigabit Ethernet i SFP. Osiem portów Ethernet umożliwia szybkie...
Kod
Jedn.
Cena
TSW210000010 (30 szt.)
szt.
Kamera IP IPC-HFW1430DS-SAW-0280B
Kamera IP IPC-HFW1430DS-SAW-0280BPrzetwornik obrazu CMOS 4 MP 1/3 cala, niska luminancja i obraz o wysokiej rozdzielczości. Wyjścia maks. 4 MP (2560 × 1440) przy 20 kl./s i maks. obsługuje 3 MP (2304 ×...
Kod
Jedn.
Cena
Hub 332 USB-C 5w1 4K HDMI Single Display czarny
Hub 332 USB-C 5w1 4K HDMI Single Display czarny. Hub 332 USB-C 5w1 4K HDMI Single Display czarny Rodzaj (hub USB) : Aktywny Liczba portów : 5 Standard USB : USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 Ładowanie urządzeń :...
Kod
Jedn.
Cena
A8356G11 (30 szt.)
szt.
Switch GS752TPP Smart 48xGE PoE+ 4xSFP
Switch GS752TPP Smart 48xGE PoE+ 4xSFP48-portowy gigabitowy przełącznik Smart PoE+ z opcjonalnym zarządzaniem zdalnym/w chmurze i 4 portami SFP (760 W) Samodzielny inteligentny przełącznik przeznaczony do...
Kod
Jedn.
Cena
GS752TPP-300EUS (5 szt.)
szt.
Kamera VIGI C350(2.8mm ) 5MP Full-Color Bullet
Kamera VIGI C350(2.8mm ) 5MP Full-Color Bullet. Zewnętrzna, w pełni kolorowa kamera sieciowa VIGI typu Bullet, 5MP Super wysoka jakość 5MP: Kamera wyposażona jest w sensor o rozdzielczości 5MP, który jest w stanie...
Kod
Jedn.
Cena
VIGI C350(2.8mm) (8 szt.)
szt.
Kamera MOVE VandalDome VD2-5-IR-VA
Kamera MOVE VandalDome VD2-5-IR-VA. Kopułkowa kamera sieciowa MOBOTIX MOVE VD2-5-IR-VA (z analizą obrazu) Odporna na warunki atmosferyczne kamera kopułkowa ONVIF S/G/T ze zintegrowanymi diodami IR LED...
Kod
Jedn.
Cena
AAFDAAT (25 szt.)
szt.
Switch GS728TP Smart 24xGE PoE 4xSFP
Switch GS728TP Smart 24xGE PoE 4xSFP. Nowa generacja inteligentnych przełączników zarządzanych Gigabit PoE/PoE+ firmy NETGEAR oferuje zaawansowane funkcje L2+/Layer 3 Lite, lepsze funkcje PoE oraz...
Kod
Jedn.
Cena
GS728TP-300EUS (4 szt.)
szt.
Kamera VIGI C340S(4mm) 4MP Outdoor Night Bullet
Kamera VIGI C340S(4mm) 4MP Outdoor Night Bullet. Zewnętrzna kamera sieciowa VIGI 4MP typu Bullet z nocną wizją ColorPro Kolorowa nocna wizja działająca w warunkach słabego oświetlenia: Rejestrowanie obrazu przez całą...
Kod
Jedn.
Cena
VIGI C340S(4mm) (8 szt.)
szt.
Injector PoE++ POE170S
Injector PoE++ POE170S. Injector PoE++ 2 Gigabitowe porty zapewniają szybką transmisję danych Zgodność ze standardami IEEE802.3af/at/bt i możliwość dostarczenia do 60 W zasilania Redukcja...
Kod
Jedn.
Cena
POE170S (12 szt.)
szt.
Przewód SM5220-1M Direct Attach SFP+ 1m
Przewód SM5220-1M Direct Attach SFP+ 1m1-metrowy przewód SFP+ 10G Direct Attach Konektor SFP+ 10G na obydwu końcach Połączenie 10 GE (1 m zasięgu) Standard SFP : SFP+ Max. prędkość przesyłu : 10 Pozostałe...
Kod
Jedn.
Cena
SM5220-1M (2 szt.)
szt.