Mam ju konto

Masz ju konto? Wpisz sw鎩 e-mail i has這.

Nie pami皻asz has豉?

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poni瞠j, aby za這篡 konto.
Utw鏎z konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracj?

Zadzwo: 22 664 57 00

Modu造 SFP, DAC

Transceiver SFP 2Pack UACC-OM-SM-10G-D-2
Transceiver SFP 2Pack UACC-OM-SM-10G-D-2. Transceiver SFP 2Pack UACC-OM-SM-10G-D-2. Interfejs jest punktem interakcji z programem lub sprz皻em komputerowym, albo z urz康zeniami peryferyjnymi. takimi jak...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
Modu SFP+ to 10G RJ45
Modu SFP+ to 10G RJ45. SFP+ do 10G RJ45 SM10GL Obs逝ga portu 10Gbase-T / 5Gbase-T / 2.5Gbase-T / 1000base-T Obs逝ga 10Gbase-R na porcie hosta SFP z mo磧iwo軼i pod陰czania podczas pracy...
Kod
Jedn.
Cena
SM10GL (30 szt.)
szt.
安iat這w鏚 wielomodowy SFP, LC, 550m, 850nm, UACC-OM-MM-1G-D-2
安iat這w鏚 wielomodowy SFP, LC, 550m, 850nm, UACC-OM-MM-1G-D-2Wielomodowy modu optyczny 1 Gb/s, dupleksowy, 鈍iat這wodowy modu nadawczo-odbiorczy. Przepustowo嗆 1, 25 Gb/s Dwustronne z陰cze LC Obs逝guje po陰czenia do 550 m...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
Modu SFP+ SM10GSA-10 LC SMF 10Km 1310nm
Modu SFP+ SM10GSA-10 LC SMF 10Km 1310nm. Modu SFP+, 10Gbps, LC SMF, 10KM, 1310nm Standard SFP : SFP+ Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1310 nm Zasi璕 SFP : 10 km Max. pr璠ko嗆 przesy逝 : 10
Kod
Jedn.
Cena
SM10GSA-10 (30 szt.)
szt.
Modu SFP+ SM10GMA-03 LC MMF 300M 850nm
Modu SFP+ SM10GMA-03 LC MMF 300M 850nm. Modu SFP+, 10Gbps, LC MMF, 300M, 850nm Standard SFP : SFP+ Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 850 nm Zasi璕 SFP : 300 m Rodzaj 鈍iat這wodu : Multi-mode Max. pr璠ko嗆 przesy逝 :...
Kod
Jedn.
Cena
SM10GMA-03 (30 szt.)
szt.
AXM761P10 ProSafe 10GBASE-SR SFP+ LC
AXM761P10 ProSafe 10GBASE-SR SFP+ LCCertyfikaty : RoHS, UL/C-UL or CSA Wymiary : 1.37 cm x 5.57 cm x 1.19 cm Waga : 17.1 Specyfikacja techniczna : - Typ okablowania 10GBASE-SR - Protok馧 陰cza danych 10...
Kod
Jedn.
Cena
AXM761P10-10000S (1 szt.)
szt.
Modu ARUBA Ion 10G SFP+ LC S R 300m MMF XCVR R9D18A
Modu ARUBA Ion 10G SFP+ LC S R 300m MMF XCVR R9D18A. Modu ARUBA Ion 10G SFP+ LC S R 300m MMF XCVR R9D18A Standard SFP : SFP+ Zasi璕 SFP : 300 m Wymiary : 1.3 x 1.5 x 5.6 cm Waga : 20
Kod
Jedn.
Cena
R9D18A (5 szt.)
szt.
SM311LM modu 1GB SFP LC (550m)
SM311LM modu 1GB SFP LC (550m). Modu 鈍iat這wodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwi瘯szania zasi璕u transferu inteligentnych i zarz康zalnych prze陰cznik闚 do kilku, a nawet kilkudziesi璚iu...
Kod
Jedn.
Cena
TL-SM311LM (30 szt.)
szt.
Modu SFP+ 10G LC/UPC 1310nm 10km single mode
Modu SFP+ 10G LC/UPC 1310nm 10km single mode. Wydajny modu wielomodowy SFP+ 1310NM dedykowany dla HP/Aruba. Extralink SFP+ 10G to jednomodowa wk豉dka SFP umo磧iwiaj帷a transmisj danych z pr璠ko軼i 10 Gbps na...
Kod
Jedn.
Cena
EX.15098 (1 szt.)
szt.
Modu SFP 1.25G CWDM 1550nm single 40km LC
Modu SFP 1.25G CWDM 1550nm single 40km LC. Ekonomiczny modu SFP CWDM 1.25G 1550NM SM 40KM LC DDM firmy Extralink. Modu optyczny Extralink SFP CWDM 1.25G 1550NM to jednomodowa wk豉dka SFP, zaprojektowana do...
Kod
Jedn.
Cena
EX.13612 (1 szt.)
szt.
Modu SFP 1.25G SFP RJ45 100/1000BASE-T
Modu SFP 1.25G SFP RJ45 100/1000BASE-T. Ekonomiczny modu SFP RJ45 1.25G 100M firmy Extralink. Modu Extralink SFP RJ45 o przepustowo軼i 1000 Mb/s to wydajne i ekonomiczne urz康zenie zgodne ze standardami...
Kod
Jedn.
Cena
EX.2251 (2 szt.)
szt.
Kabel SFP28 DAC, 25Gbps, 1m
Kabel SFP28 DAC, 25Gbps, 1m. Kabel Extralink SFP28 DAC. Kabel Extralink SFP28 DAC jest energooszcz璠nym rozwi您aniem spe軟iaj帷ym rosn帷e zapotrzebowanie na sieci centr闚 danych nowej generacji....
Kod
Jedn.
Cena
EX.17375 (6 szt.)
szt.
Modu SFP SM331T 1000BASE-T RJ45
Modu SFP SM331T 1000BASE-T RJ45. TL-SM331T Modu SFP 1000BASE-T RJ45 Obs逝ga operacji 1000BASE-T Obs逝ga wy陰czenia funkcji TX Do 100m zasi璕u na kablach UTP Cat 5e lub wy窺zych Funkcja Hot-Plug SFP...
Kod
Jedn.
Cena
TL-SM331T (17 szt.)
szt.
Modu 10 SFP+ 1.25G SFP 25G SPF25 XS+31LC10D
Modu 10 SFP+ 1.25G SFP 25G SPF25 XS+31LC10D. Po陰czony modu 1.25G SFP, 10G SFP+ i 25G SFP28. To urz康zenie jest bezpo鈔ednim ulepszeniem naszego poprzedniego modu逝 10G SFP+ 10 km: wi璚ej funkcji w tej samej...
Kod
Jedn.
Cena
XS+31LC10D (2 szt.)
szt.
Modu造 2 SFP 1.25G LC SM 20km S-3553LC20D
Modu造 2 SFP 1.25G LC SM 20km S-3553LC20D. Zestaw dw鏂h modu堯w SFP (1.25G), 20 km, tryb pojedy鎍zy . S-35/53LC20D to para transceiver闚 SFP, S-35LC20D to jednomodu這wy optyczny modu SFP 1.25G ze z陰czem LC...
Kod
Jedn.
Cena
S-3553LC20D (1 szt.)
szt.
Modu SFP 1.25G LC MM 550m DDM S-85DLC05D
Modu SFP 1.25G LC MM 550m DDM S-85DLC05D. S-85DLC05D to urz康zenie nadawczo-odbiorcze SFP 1.25G z podw鎩nym z陰czem LC 850nm, do po陰czenia 鈍iat這wodowego Multi Mode do 550 metr闚, z DDM. Jednostki s...
Kod
Jedn.
Cena
S-85DLC05D (16 szt.)
szt.
Modu SFP SM321B-2 WDM Single 2km
Modu SFP SM321B-2 WDM Single 2km. TL-SM321B-2. Modu dwukierunkowy SFP, WDM, 1000Base-BX Wykorzystanie najnowszego standardu 1000Base-BX Transmisja na dystansie do 2 km na jednomodowym kablu...
Kod
Jedn.
Cena
TL-SM321B-2 (18 szt.)
szt.
Modu SFP SM321A-2 WDM Single 2km
Modu SFP SM321A-2 WDM Single 2km. TL-SM321A-2 Modu dwukierunkowy SFP, WDM, 1000Base-BX Wykorzystanie najnowszego standardu 1000Base-BX Transmisja na dystansie do 2 km na jednomodowym kablu...
Kod
Jedn.
Cena
TL-SM321A-2 (25 szt.)
szt.
XS508M Switch 8x10GE 1xSFP+
XS508M Switch 8x10GE 1xSFP+. Modu XS508M Switch 8x10GE 1xSFP+. Odblokuj potencja urz康ze 10G/Multi-Gig. Modele XS505M i XS508M s wyposa穎ne w porty Ethernet dla po陰cze miedzianych o 5-ciu...
Kod
Jedn.
Cena
XS508M-100EUS (1 szt.)
szt.
Modu SM5110-SR SFP+ LC 10GBase-SR
Modu SM5110-SR SFP+ LC 10GBase-SR. Modu SFP+ LC 10GBase-SR TP-Link SM5110-SR. TL-SM5110-SR pozwala na zwi瘯szenie odleg這軼i transferowych w oparciu o 陰cze Ethernet 10G. Jest to wielomodowy modu...
Kod
Jedn.
Cena
TL-SM5110-SR (30 szt.)
szt.
Ksi捫eczka My Little Pony. Nowe pokolenie. 100 naklejek
Ksi捫eczka My Little Pony. Nowe pokolenie. 100 naklejek. My Little Pony. 100 naklejek. Nowa edycja . Nowe 100 naklejek to propozycja dla dzieci, kt鏎e zaczynaj dopiero sw przygod z ksi捫kami aktywno軼iowymi. Zawarte tu...
Kod
Jedn.
Cena
86206 (22 szt.)
szt.
ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D
ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D1G SFP transceiver, LC SX 500m OM2 MMF Standard SFP : SFP Zasi璕 SFP : 500 m Max. pr璠ko嗆 przesy逝 : 1000
Kod
Jedn.
Cena
J4858D (28 szt.)
szt.
ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D
ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D1G SFP transceiver, LC LX 10km SMF Standard SFP : SFP Zasi璕 SFP : 10 km Max. pr璠ko嗆 przesy逝 : 1000
Kod
Jedn.
Cena
J4859D (10 szt.)
szt.
Modu Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm
Modu Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm- Jeden port optyczny 10GBase-SR wielomodowy LC duplex - Pasuje do Gigabitowych prze陰cznik闚 Intellinet z portami SFP - Pasuje do urz康ze MSA lub Cisco ze slotami...
Kod
Jedn.
Cena
507462 (3 szt.)
szt.