Mam ju konto

Masz ju konto? Wpisz sw鎩 e-mail i has這.

Nie pami皻asz has豉?

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poni瞠j, aby za這篡 konto.
Utw鏎z konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracj?

Zadzwo: 22 664 57 00

安iat這wody

Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 DUPLEX 3.0mm 1m
Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 DUPLEX 3.0mm 1m. Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 DUPLEX 3.0mm 1m . Patchcord (z ang. przew鏚 po陰czeniowy) jednomodowy o d逝go軼i 1 metra, 鈔ednicy kabla wynosz帷ej 3 mm, zako鎍zony...
Kod
Jedn.
Cena
EX.3739 (21 szt.)
szt.
Patchcord 鈍iat這wodowy FO LC-SC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 5m
Patchcord 鈍iat這wodowy FO LC-SC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 5m. 安iat這wodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na SC OM3. Najlepsza wydajno嗆 i jako嗆 po陰czenia dla Twojej sieci. Kabel LSOH Duplex Wtyczka z tulejk ceramiczn 字ednica...
Kod
Jedn.
Cena
DK-2532-05/3 (13 szt.)
szt.
Patchcord 鈍iat這wodowy Sm Lc/Upc-Lc/Upc Duplex 3.0Mm 1M 鄴速y
Patchcord 鈍iat這wodowy Sm Lc/Upc-Lc/Upc Duplex 3.0Mm 1M 鄴速y. Patchcord 鈍iat這wodowy Sm Lc/Upc-Lc/Upc Duplex 3.0Mm 1M 鄴速y Typ z陰cza: LC Standard polerowania: UPC Rodzaj w堯kna: G657A1 Rodzaj 鈍iat這wodu: jednomodowy (SM)...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
Kabel Patchcord LC/UPC-LC/UPC Jednomodowy Simplex 0, 5m
Kabel Patchcord LC/UPC-LC/UPC Jednomodowy Simplex 0,5m. Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM G.652D SIMPLEX 3.0mm 0.5m. Patchcord jednomodowy o d逝go軼i 0, 5m, 鈔ednicy kabla wynosz帷ej 3mm, zako鎍zony z陰czami LC/UPC-LC/UPC jest...
Kod
Jedn.
Cena
EX.14992 (5 szt.)
szt.
Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.652D SIMPLEX 2m
Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.652D SIMPLEX 2m. Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.652D SIMPLEX 2m. Patchcord (z ang. przew鏚 po陰czeniowy) jednomodowy o d逝go軼i 2 metr闚 i 鈔ednicy kabla 3 mm, zako鎍zony z陰czami...
Kod
Jedn.
Cena
EX.8505 (30 szt.)
szt.
Patchcord 鈍iat這wodowy FO LC-SC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 3m
Patchcord 鈍iat這wodowy FO LC-SC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 3m. 安iat這wodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na SC OM3. Najlepsza wydajno嗆 i jako嗆 po陰czenia dla Twojej sieci. Kabel LSOH Duplex Wtyczka z tulejk ceramiczn 字ednica...
Kod
Jedn.
Cena
DK-2532-03/3 (10 szt.)
szt.
Patchcord 鈍iat這wodowy FO LC-SC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 2m
Patchcord 鈍iat這wodowy FO LC-SC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 2m. 安iat這wodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na SC OM3. Najlepsza wydajno嗆 i jako嗆 po陰czenia dla Twojej sieci. Kabel LSOH Duplex Wtyczka z tulejk ceramiczn 字ednica...
Kod
Jedn.
Cena
DK-2532-02/3 (7 szt.)
szt.
Patch cord 鈍iat這wodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 2m
Patch cord 鈍iat這wodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 2m. 安iat這wodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na LC OM3. Najlepsza wydajno嗆 i jako嗆 po陰czenia dla Twojej sieci. Kabel LSOH Duplex Wtyczka z tulejk ceramiczn 字ednica...
Kod
Jedn.
Cena
DK-2533-02/3 (30 szt.)
szt.
Patch cord 鈍iat這wodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 3m
Patch cord 鈍iat這wodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 3m. 安iat這wodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na LC OM3. Najlepsza wydajno嗆 i jako嗆 po陰czenia dla Twojej sieci. Kabel LSOH Duplex Wtyczka z tulejk ceramiczn 字ednica...
Kod
Jedn.
Cena
DK-2533-03/3 (30 szt.)
szt.
Patch cord 鈍iat這wodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 5m
Patch cord 鈍iat這wodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 5m. 安iat這wodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na LC OM3. Najlepsza wydajno嗆 i jako嗆 po陰czenia dla Twojej sieci. Kabel LSOH Duplex Wtyczka z tulejk ceramiczn 字ednica...
Kod
Jedn.
Cena
DK-2533-05/3 (30 szt.)
szt.
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 15m
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 15mRodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : 安iat這w鏚 D逝go嗆 przewodu : 15 Z陰cza #1 : 安iat這w鏚 LC Z陰cza #2 : 安iat這w鏚 LC Rodzaj 鈍iat這wodu : Multi-mode...
Kod
Jedn.
Cena
54081 (12 szt.)
szt.
Patchcord FO SM 09/125 OS2 LC-LC duplex 1m 草速y
Patchcord FO SM 09/125 OS2 LC-LC duplex 1m 草速y. 安iat這wodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na LC OS2, jednomodowy 09/125, Duplex, d逝go嗆 1m. Najlepsza wydajno嗆 i jako嗆 po陰czenia dla Twojej sieci Rodzaj kabla :...
Kod
Jedn.
Cena
DK-2933-01 (30 szt.)
szt.
Kabel UniFi DAC 10GbE 1m UDC-1
Kabel UniFi DAC 10GbE 1m UDC-1. Kabel UniFi DAC 10GbE 1m UDC-1 Rodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : 安iat這w鏚 D逝go嗆 przewodu : 1 Z陰cza #1 : SFP+ Z陰cza #2 : SFP+ Kolor...
Kod
Jedn.
Cena
UDC-1 (1 szt.)
szt.
Patch cord 鈍iat這wodowy FO LC-LC MM 50/125 OM4 duplex LSOH 10m
Patch cord 鈍iat這wodowy FO LC-LC MM 50/125 OM4 duplex LSOH 10m. Kabel krosowy (patch cord) 鈍iat這wodowy LC/LC, dplx, MM 50/125, OM4, LSOH, 10m. Najlepsza wydajno嗆 i jako嗆 po陰czenia dla Twojej sieci Rodzaj kabla : Kabel...
Kod
Jedn.
Cena
DK-2533-10-4 (15 szt.)
szt.
Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 2m 草速y
Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 2m 草速y. 安iat這wodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na LC OS2. Najlepsza wydajno嗆 i jako嗆 po陰czenia dla Twojej sieci Rodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera :...
Kod
Jedn.
Cena
DK-2933-02 (20 szt.)
szt.
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-SC/UPC | MultiMode | 50/125 | OM4 | 1m
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-SC/UPC | MultiMode | 50/125 | OM4 | 1m. Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 1m. Patchcord 鈍iat這wodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV...
Kod
Jedn.
Cena
54348 (1 szt.)
szt.
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 3m
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 3m. Patchcord 鈍iat這wodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemy郵e. Okablowanie 鈍iat這wodowe...
Kod
Jedn.
Cena
54077 (10 szt.)
szt.
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 1m
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 1m. Patchcord 鈍iat這wodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemy郵e. Okablowanie 鈍iat這wodowe...
Kod
Jedn.
Cena
54075 (12 szt.)
szt.
Patch cord 鈍iat這wodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m
Patch cord 鈍iat這wodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m. Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 1m Rodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : 安iat這w鏚 D逝go嗆 przewodu : 1 Z陰cza #1 : 安iat這w鏚 LC Z陰cza #2 :...
Kod
Jedn.
Cena
DK-2533-01 (30 szt.)
szt.