Entereo

ENTEREO to wielobranżowy sklep internetowy i nowoczesna platforma sprzedażowa skierowana do klientów biznesowych jak i do klientów indywidualnych.

Od 2013 roku, dostarczamy swoim Klientom szeroką gamę markowych produktów najwyższej jakości, specjalizując się w urządzeniach drukujących, sprzęcie komputerowych oraz serwisem maszyn biurowych.

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poniżej, aby założyć konto.
Załóż konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracją?

Zadzwoń: 22 664 57 00

Mam już konto

Masz już konto? Wpisz swoje dane.
E-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Wentylator stojący ESPERANZA czarny EHF001KK HURRICANE

Kod produktu: EHF001KK
Producent: Esperanza

Cena: Zaloguj się

CHWILOWO BRAK
DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE (prosimy o kontakt z działem handlowym)
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Chwilowo brak

Opis produktu

Stylowy wygląd i dostępna kolorystyka sprawią, iż nasz wentylator z łatwością można będzie dopasować do każdego typu pomieszczenia, tak biurowego jak i domowego. Kratkowana osłona, która przeszła "test dziecięcego palca" - gwarantuje bezpieczeństwo małych dzieci. Pozwól, by cichy wiatr ochłodził twoje biuro i dom! 3 prędkości Średnica łopatek wentylatora: 40cm Wysokość max.: 130cm Szerokość max.: 50cm Automatyczna rotacja w poziomie pod kątem 90_ z opcją wyłączenia Ustawianie kąta pochylenia Przednia i tylna kratka ochronna Stabilna podstawa krzyżowa Nóżki antypoślizgowe Nominalny zakres napięcia: 220- 240V Częstotliwość nominalna: 50 HZ Pobór mocy: 50 W Klasa ochrony przed porażeniem prądem elektrycznym: II Zabezpieczenie przed przegrzaniem