Mam już konto

Masz już konto? Wpisz swój e-mail i hasło.

Nie pamiętasz hasła?

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poniżej, aby założyć konto.
Utwórz konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracją?

Zadzwoń: 22 664 57 00

Kable

Kabel światłowodowy wielomodowy LC/LC (2m) AJ835A
Kabel światłowodowy wielomodowy LC/LC (2m) AJ835ARodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : Światłowód Długość przewodu : 2 Złącza #1 : Światłowód LC x 2 Złącza #2 : Światłowód LC x 2 Rodzaj światłowodu :...
Kod
Jedn.
Cena
AJ835A (1 szt.)
szt.
268,83 PLN330,66 PLN
Przewód Premier Flex LC/LC OM 4 2f 5m Cbl QK734A
Przewód Premier Flex LC/LC OM 4 2f 5m Cbl QK734A. Przewód Premier Flex LC/LC OM 4 2f 5m Cbl QK734A  Długość przewodu : 5 Rodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : Światłowód Złącza #1 : Światłowód LC Złącza...
Kod
Jedn.
Cena
QK734A (2 szt.)
szt.
413,64 PLN508,78 PLN
Zestaw GPU 8x6P Cable Kit 871830-B21
Zestaw GPU 8x6P Cable Kit 871830-B21. HPE DL38X Gen10 8x 6-pinowy zestaw kabli zasilających Rodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : Komputerowy Złącza #1 : Molex 6pin Żeńska Złącza #2 : Molex...
Kod
Jedn.
Cena
871830-B21 (0 szt.)
szt.
454,49 PLN559,02 PLN
Chwilowo brak
Zestaw DL360 Gen10 2P FH G PUEnablev2KitP23271-B21
Zestaw DL360 Gen10 2P FH G PUEnablev2KitP23271-B21. HPE DL360 Gen10 2P FH GPU Enablement v2 Kit Zestaw kabli i akcesoriów do obsługi serwerów Rodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : Komputerowy Kolor...
Kod
Jedn.
Cena
P23271-B21 (0 szt.)
szt.
436,85 PLN537,33 PLN
Chwilowo brak
Zestaw kabli DL325 G10+ 2SFF Cag SATA Cbl Kit P16965-B21
Zestaw kabli DL325 G10+ 2SFF Cag SATA Cbl Kit P16965-B21. HPE DL325 Gen10 Plus 2SFF/UFF Zewnętrzna klatka dysku Zestaw kabli Zestaw kabli SATA. Obsługiwana platforma Serwery HPE ProLiant Rack/Tower/BladeSystem/Synergy Rodzaj...
Kod
Jedn.
Cena
P16965-B21 (0 szt.)
szt.
268,56 PLN330,33 PLN
Chwilowo brak
Kabel ATEN CV190 DP/USB 1.8m 1pk Intf Cbl Q5T70A
Kabel ATEN CV190 DP/USB 1.8m 1pk Intf Cbl Q5T70A. ATEN CV190 DisplayPort/USB do SPHD-15 1, 8 m 1-pakowy kabel interfejsu Długość przewodu : 1.8 Rodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : Komputerowy Złącza #1...
Kod
Jedn.
Cena
Q5T70A (0 szt.)
szt.
357,55 PLN439,79 PLN
Chwilowo brak
Zestaw kabli DL180 Gen10 SFF P81 6i-a Cbl Kit P37221-B21
Zestaw kabli DL180 Gen10 SFF P81 6i-a Cbl Kit P37221-B21. Zestaw kabli HPE DL180 Gen10 SFF Smart Array P816i-a Rodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : Komputerowy Wymiary : 24.1 x 34.29 x 2.49 cm Waga : 0.2
Kod
Jedn.
Cena
P37221-B21 (0 szt.)
szt.
593,83 PLN730,41 PLN
Chwilowo brak
Kabel zasilający 1600W DC PSU Power LugOptionKitP36877-B21
Kabel zasilający 1600W DC PSU Power LugOptionKitP36877-B21. Zestaw końcówek kablowych HPE 1600W -48VDC Rodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : Zasilający
Kod
Jedn.
Cena
P36877-B21 (0 szt.)
szt.
563,59 PLN693,22 PLN
Chwilowo brak
Kabel A2U4PSWCXCXK2
Kabel A2U4PSWCXCXK22U 4-portowy zestaw akcesoriów do przełącznika Złączka 1 OCuLink SFF-8611   Złączka 2 OCuLink SFF-8611   Kolor produktu Czarny   Obsługiwane produkty -Intel Server...
Kod
Jedn.
Cena
A2U4PSWCXCXK2 (0 szt.)
szt.
301,49 PLN370,83 PLN
Chwilowo brak
Kabel AXXCBL530CVCR
Kabel AXXCBL530CVCR. Zapasowy zestaw kabli (1 kabel w zestawie), złącze proste OCuLink SFF-8611 do złącza kątowego OCuLink SFF-8611 Używany w systemach R1208, R2208, R2208+8 i R2224 do...
Kod
Jedn.
Cena
AXXCBL530CVCR (0 szt.)
szt.
114,88 PLN141,30 PLN
Chwilowo brak
Kable AXXCBL470CVCR
Kable AXXCBL470CVCR. Zapasowy zestaw kabli (1 kabel w zestawie), złącze proste OCuLink SFF-8611 do złącza kątowego OCuLink SFF-8611 Używany w systemach R1208, R2208, R2208+8 i R2224 do...
Kod
Jedn.
Cena
AXXCBL470CVCR (0 szt.)
szt.
114,88 PLN141,30 PLN
Chwilowo brak
Kabel Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl QK736A
Kabel Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl QK736A. Kabel HPE Premier Flex LC/LC wielomodowy OM4 2 włókna Długość przewodu : 30 Rodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : Światłowód Złącza #1 : Światłowód LC...
Kod
Jedn.
Cena
QK736A (0 szt.)
szt.
1 242,27 PLN1 527,99 PLN
Chwilowo brak
Kabel Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cbl QK731A
Kabel Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cbl QK731A. HPE Premier Flex MPO/MPO wielomodowy kabel OM4 8 światłowodowy Długość przewodu : 50 Rodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : Światłowód Złącza #1 : MPO...
Kod
Jedn.
Cena
QK731A (0 szt.)
szt.
10 392,52 PLN12 782,80 PLN
Chwilowo brak
Kabel Mini SAS HD to Mini SAS HD FO 4M Cbl K2R01A
Kabel Mini SAS HD to Mini SAS HD FO 4M Cbl K2R01A. HPE Mini SAS High Density External Fanout kabel Długość przewodu : 4 Rodzaj kabla : Kabel Złącza #1 : Mini SAS 26pin Męska Złącza #2 : Mini SAS 26pin Męska Kolor...
Kod
Jedn.
Cena
K2R01A (0 szt.)
szt.
2 430,00 PLN2 988,90 PLN
Chwilowo brak
Kabel MiniSAS HD to MiniS AS HD FO 2M Cbl K2R00A
Kabel MiniSAS HD to MiniS AS HD FO 2M Cbl K2R00A. HPE Mini SAS High Gęstość do Dual 2-Lane Mini SAS High Gęstość Zewnętrzny Fanout Długość przewodu : 2 Rodzaj kabla : Kabel Złącza #1 : Mini SAS 26pin Męska Złącza #2 :...
Kod
Jedn.
Cena
K2R00A (0 szt.)
szt.
1 569,49 PLN1 930,47 PLN
Chwilowo brak
Kabel MiniSAS HD to MiniS AS HD FO 1M Cbl K2Q99A
Kabel MiniSAS HD to MiniS AS HD FO 1M Cbl K2Q99A. HPE Mini SAS High Density to Dual 2-lane Mini SAS High Density External Fanout 1 metrowy kabel Długość przewodu : 1 Rodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera :...
Kod
Jedn.
Cena
K2Q99A (0 szt.)
szt.
1 218,03 PLN1 498,18 PLN
Chwilowo brak
Kabel 5m B-series Active Copper SFP+ Cable AP820A
Kabel 5m B-series Active Copper SFP+ Cable AP820A. HPE B-series SFP+ do SFP+ Active Copper 1.0m bezpośrednio podłączany kabel. Kabel do bezpośredniego podłączania 10GBase-CU SFP+ do SFP+ zgodny z HP AP820A (pasywna...
Kod
Jedn.
Cena
AP820A (0 szt.)
szt.
1 799,77 PLN2 213,72 PLN
Chwilowo brak
Kabel 3m B-series Active Copper SFP+ Cable AP819A
Kabel 3m B-series Active Copper SFP+ Cable AP819A. Aktywny kabel miedziany SFP+ serii B. Złącze na pierwszym końcu SFP+ Długość przewodu : 1 Rodzaj kabla : Kabel Standard USB/HDMI (wywalić gdy nie dotyczy) : USB 1.1...
Kod
Jedn.
Cena
AP819A (0 szt.)
szt.
1 593,73 PLN1 960,29 PLN
Chwilowo brak
Kable 1m B-series Active Copper SFP+ Cable AP818A
Kable 1m B-series Active Copper SFP+ Cable AP818A. To urządzenie nadawczo-odbiorcze 10GBase-CU SFP+ zgodne z HP AP818A działa przez pasywny Twinax, o maksymalnym zasięgu 1 m, zbudowany w celu spełnienia lub...
Kod
Jedn.
Cena
AP818A (0 szt.)
szt.
1 424,08 PLN1 751,62 PLN
Chwilowo brak
Kabel 10.0M Blue CAT6 STP Cable Data AF596A
Kabel 10.0M Blue CAT6 STP Cable Data AF596A. HPE  kabel danych CAT6 STP Długość przewodu : 10 Złącza #1 : RJ45 Męska Złącza #2 : RJ45 Męska Kolor (wyliczeniowy) : Niebieski
Kod
Jedn.
Cena
AF596A (0 szt.)
szt.
308,52 PLN379,48 PLN
Chwilowo brak
Kabel 3.0M Blue CAT6 STP Cable Data AF595A
Kabel 3.0M Blue CAT6 STP Cable Data AF595A. HPE  kabel danych CAT6 STP Długość przewodu : 3 Rodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : Komputerowy Złącza #1 : RJ45 Męska Złącza #2 : RJ45 Męska Kolor...
Kod
Jedn.
Cena
AF595A (0 szt.)
szt.
143,25 PLN176,20 PLN
Chwilowo brak
Kable 0.9M Blue CAT6 STP Cable Data AF594A
Kable 0.9M Blue CAT6 STP Cable Data AF594ADługość przewodu : 0.9 Rodzaj kabla : Kabel Złącza #1 : RJ45 Męska Złącza #2 : RJ45 Męska
Kod
Jedn.
Cena
AF594A (0 szt.)
szt.
115,72 PLN142,34 PLN
Chwilowo brak
Kabel Ext Mini SAS 1m Cable 407337-B21
Kabel Ext Mini SAS 1m Cable 407337-B21. Zewnętrzny kabel HPE Mini SAS 1 m WSZYSTKO Długość przewodu : 1 Rodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : Komputerowy, Światłowód Złącza #1 : Mini SAS 26pin...
Kod
Jedn.
Cena
407337-B21 (0 szt.)
szt.
252,01 PLN309,97 PLN
Chwilowo brak
Kabel 4m Ext Mini-SAS to 4x Mini-SAS Cable AN976A
Kabel 4m Ext Mini-SAS to 4x Mini-SAS Cable AN976A. Przewód HPE StoreEver zewnętrzny Mini-SAS o długości 4 m do 4x1 Mini-SAS Długość przewodu : 4 Rodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : Komputerowy Złącza #1...
Kod
Jedn.
Cena
AN976A (0 szt.)
szt.
1 740,24 PLN2 140,50 PLN
Chwilowo brak