Mam już konto

Masz już konto? Wpisz swój e-mail i hasło.

Nie pamiętasz hasła?

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poniżej, aby założyć konto.
Utwórz konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracją?

Zadzwoń: 22 664 57 00

Sieci przewodowe

4-Port USB 3.0 HUB DUB-1340
4-Port USB 3.0 HUB DUB-1340. DUB-1340 to 4-portowy hub w standardzie USB 3.0  do podłączania nowej generacji urządzeń USB 3.0, takich jak drukarki, kamery i dyski twarde USB do komputera -...
Kod
Jedn.
Cena
DUB-1340/E (30 szt.)
szt.
Przełącznik QSW-2104-2T-EU 2x10GbE SFP+ 4x 2.5GbE RJ45
Przełącznik QSW-2104-2T-EU 2x10GbE SFP+ 4x 2.5GbE RJ45. Model QSW-2104-2T to łatwy w obsłudze, niezarządzany przełącznik z 2-portowym 10GbE RJ45 i 4-portowym 2, 5GbE RJ45, umożliwiający modernizację środowiska sieciowego...
Kod
Jedn.
Cena
QSW-2104-2T (3 szt.)
szt.
868,64 PLN1 068,43 PLN
#Dell Switch N1548 48x1GbE, 4x10GbE SFP+
#Dell Switch N1548 48x1GbE, 4x10GbE SFP+. DELL Networking N1548 48x RJ45 10/100/1000Mb auto-sensing ports 4x integrated 10GbE SFP+ ports One integrated power suply (100W AC).  
Kod
Jedn.
Cena
N1548 (30 szt.)
szt.
7 259,25 PLN8 928,88 PLN
CB-C94 HUB USB-C aluminiowy | Ultra Slim | 4w1 | 4xUSB 3.1
CB-C94 HUB USB-C aluminiowy | Ultra Slim | 4w1 | 4xUSB 3.1. Ultranowoczesny, kompaktowy, aluminiowy HUB USB-C 4w1 - 4 porty USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) Łatwa rozbudowa: HUB portów USB zamienia jeden port USB C w cztery porty danych...
Kod
Jedn.
Cena
CB-C94 (9 szt.)
szt.
58,93 PLN72,48 PLN
Przełącznik PlugPlay 2x10GbE SFP+ QSW-2104-2S
Przełącznik PlugPlay 2x10GbE SFP+ QSW-2104-2S. QSW-2104-2S. Przełącznik typu plug & play, zapewniający łączność 10GbE i 2, 5GbE, dostosowany do potrzeb małych firm, biur domowych oraz profesjonalistów. . Model...
Kod
Jedn.
Cena
QSW-2104-2S-EU (2 szt.)
szt.
773,85 PLN951,84 PLN
Kamera 4mpx DS-2CD2T45G0P-I(1.68mm)
Kamera 4mpx DS-2CD2T45G0P-I(1.68mm). Kamera sieciowa 4 MP Superszerokokątna. 180 ° bardzo szerokie pole widzenia. Wydajna technologia kompresji H.265+. Wyraźne obrazowanie przy silnym świetle z tyłu...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
837,65 PLN1 030,31 PLN
Switch DGS-3630-28PC/SI 20GE 2xSFP 2xSFP+
Switch DGS-3630-28PC/SI 20GE 2xSFP 2xSFP+. Switch DGS-3630-28PC/SI 20GE 2xSFP 2xSFP+ 20 portów 10/100/1000BASE-T PoE 4 porty Combo 10/100/1000BASE-T PoE/SFP 4 porty 10G SFP+ Obsługuje IEEE 802.3af/at Power over...
Kod
Jedn.
Cena
DGS-3630-28PC/SI (3 szt.)
szt.
12 701,21 PLN15 622,49 PLN
Moduł SFP10G-SR SFP Plus 300m SFP10G-SR
Moduł SFP10G-SR SFP Plus 300m SFP10G-SR. Moduł SFP10G-SR SFP Plus 300m SFP10G-SR Pełni rolę nadajnika i odbiornika Transmisja danych o prędkości 10 Gbps Zasięg transmisji do 300 m Długość fali optycznej 850...
Kod
Jedn.
Cena
SFP10G-SR-ZZ0101F (26 szt.)
szt.
1 296,25 PLN1 594,39 PLN
Moduł SFP10G-LR-ZZ0101F SFP Plus Transceiver 10km
Moduł SFP10G-LR-ZZ0101F SFP Plus Transceiver 10km. Moduł SFP10G-LR-ZZ0101F SFP Plus Transceiver 10km Standard SFP : SFP+ Typ (długość fali) SFP : 1310 nm Zasięg SFP : 10 km Rodzaj światłowodu : Single-mode Max....
Kod
Jedn.
Cena
SFP10G-LR (4 szt.)
szt.
2 611,47 PLN3 212,11 PLN
Karta sieciowa przewodowa USB 3.1 Typ C + USB A do 1x RJ45 2.5 Gigabit Ethernet 10/100/1000/2500Mbps
Karta sieciowa przewodowa USB 3.1 Typ C + USB A do 1x RJ45 2.5 Gigabit Ethernet 10/100/1000/2500Mbps. Przy użyciu adaptera USB Type-C na Gigabit Ethernet można rozszerzyć możliwości swojego notebooka lub komputera stacjonarnego o gniazdo sieciowe zapewniające prędkości...
Kod
Jedn.
Cena
DN-3028 (2 szt.)
szt.
144,44 PLN177,66 PLN
Karta sieciowa przewodowa USB 3.0 A do RJ45 Gigabit SFP Ethernet 1 Gbps Fiber Chipset RTL8153
Karta sieciowa przewodowa USB 3.0 A do RJ45 Gigabit SFP Ethernet 1 Gbps Fiber Chipset RTL8153. Zwiększ możliwości swojego notebooka o w pełni funkcjonalny adapter sieciowy Gigabit SFP za pomocą portu USB 3.0. Zwiększ możliwości swojego notebooka o port SFP za...
Kod
Jedn.
Cena
DN-3026 (1 szt.)
szt.
287,33 PLN353,42 PLN
Przełącznik KVM 4 portowy HDMI, 4K 30Hz
Przełącznik KVM 4 portowy HDMI, 4K 30Hz. Desktop 4 Porty HDMI KVM Switch. Dzięki 4-portowemu przełącznikowi KVM DIGITUS do obsługi pojedynczych monitorów można obsługiwać dwa komputery PC z obsługą 4K z...
Kod
Jedn.
Cena
DS-12880 (2 szt.)
szt.
575,59 PLN707,98 PLN
Przełącznik KVM 2 portowy HDMI, 4K 30Hz
Przełącznik KVM 2 portowy HDMI, 4K 30Hz. Desktop HDMI KVM Switch Single View 2x HDMI +2x USB +2 Speaker +2 Micro. Dzięki 2-portowemu przełącznikowi KVM DIGITUS do obsługi pojedynczych monitorów można...
Kod
Jedn.
Cena
DS-12870 (3 szt.)
szt.
304,12 PLN374,07 PLN
Przełącznik KVM 2 portowy DisplayPort do HDMI 2x1 4K 60Hz 2xUSB audio
Przełącznik KVM 2 portowy DisplayPort do HDMI 2x1 4K 60Hz 2xUSB audio. Przełącznik KVM Switch, 2-portowy, 4K 60 Hz, 2 x DP in, 1 x DP/HDMI out. Za pomocą 2-portowego przełącznika KVM DIGITUS można obsługiwać dwa komputery PC z obsługą 4K...
Kod
Jedn.
Cena
DS-12850 (1 szt.)
szt.
523,19 PLN643,52 PLN
Karta sieciowa UE306 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network
Karta sieciowa UE306 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network. Karta sieciowa UE306 USB 3.0 Gigabit Ethernet Network Najszybszy standard USB 3.0 oraz gigabitowy port Ethernet zapewniają duże prędkości transferu. Instalacja typu...
Kod
Jedn.
Cena
UE306 (30 szt.)
szt.
63,37 PLN77,95 PLN
Media Konwerter FC111PB-20 10/100 WDM PoE
Media Konwerter FC111PB-20 10/100 WDM PoE. Media konwerter WDM, 10/100 Mb/s z portem PoE Konwersja sygnału pomiędzy przewodami światłowodowymi (sygnał optyczny) a miedzianymi (sygnał elektryczny). Zwiększenie...
Kod
Jedn.
Cena
TL-FC111PB-20 (20 szt.)
szt.
125,79 PLN154,72 PLN
Przełącznik zarządzalny DGS-3630-28TC/SI 24xGE 4xSFP 4xSFP+
Przełącznik zarządzalny DGS-3630-28TC/SI 24xGE 4xSFP 4xSFP+. Gigabitowe stakowalne zarządzalne przełączniki L3 Seria DGS3630 Klasa przełącznika : Zarządzalny Zastosowanie (switche) : Średnie i duże firmy (powyżej 16 portów)...
Kod
Jedn.
Cena
DGS-3630-28TC/SI (3 szt.)
szt.
7 604,03 PLN9 352,96 PLN
Przełącznik QSW-M2116P-2T2S 16port PoE 2.5GbE RJ45
Przełącznik QSW-M2116P-2T2S 16port PoE 2.5GbE RJ45. Urządzenie QSW-M2116P-2T2S firmy QNAP to zarządzany przełącznik L2 PoE z szesnastoma portami 2, 5GbE PoE+ 30 W, dwoma portami 10GbE PoE++ 90 W. Urządzenie...
Kod
Jedn.
Cena
QSW-M2116P-2T2S (2 szt.)
szt.
4 375,69 PLN5 382,10 PLN
Przełącznik zarządzalny M4250-40G8F-POE+ Switch AV GSM4248P 40xPoE+ 8xSFP
Przełącznik zarządzalny M4250-40G8F-POE+ Switch AV GSM4248P 40xPoE+ 8xSFP. Przełącznik zarządzalny 40x1G PoE+ 480W i 8xSFPPrzełączanie zaprojektowane dla 1G AV over IP z portami skierowanymi do tyłu, zapewniającymi czystą integrację w szafach...
Kod
Jedn.
Cena
GSM4248P-100EUS (6 szt.)
szt.
10 889,60 PLN13 394,21 PLN
Przełącznik zarządzalny DGS-3630-52TC/SI 48xGE 4xSFP 4xSFP+
Przełącznik zarządzalny DGS-3630-52TC/SI 48xGE 4xSFP 4xSFP+. Gigabitowe stakowalne zarządzalne przełączniki L3 Seria DGS3630 Klasa przełącznika : Zarządzalny Zastosowanie (switche) : Średnie i duże firmy (powyżej 16 portów)...
Kod
Jedn.
Cena
DGS-3630-52TC/SI (4 szt.)
szt.
11 919,84 PLN14 661,40 PLN
Przełącznik 4-Port USB DVI/Audio KVMP Switch CS1764-AT-G
Przełącznik 4-Port USB DVI/Audio KVMP Switch CS1764-AT-G4-portowy przełącznik USB DVI / Audio KVMP CS1764A Przełącznik KVMP USB 2.0 DVI CubiQ CS1764A wprowadza zupełnie nowy zakres funkcji w przełącznikach KVM (klawiatura...
Kod
Jedn.
Cena
cs1764a (3 szt.)
szt.
884,21 PLN1 087,58 PLN
CB-C91 aluminiowy HUB USB-C | 8w1 | RJ45 Ethernet 10/100/1000Mbps | 3xUSB 3.1 | HDMI 4k@30Hz | SD i micro SD | USB-C Power Delivery 100W
CB-C91 aluminiowy HUB USB-C | 8w1 | RJ45 Ethernet 10/100/1000Mbps | 3xUSB 3.1 | HDMI 4k@30Hz | SD i micro SD | USB-C Power Delivery 100W. Aukey CB-C91. Koncentrator USB-C Aukey CB-C91 to tak naprawdę 8w1 wystarczy, że podłączysz go do jednego portu USB, a zyskasz aż OSIEM wejść, niezbędnych do codziennej...
Kod
Jedn.
Cena
CB-C91 (8 szt.)
szt.
296,28 PLN364,42 PLN
Hub 4 portowy HALYX USB C USB3.2
Hub 4 portowy HALYX USB C USB3.2. Hub 4 portowy HALYX USB C USB3.2. Stylowy aluminiowy hub USB dodaje 4 dodatkowe porty USB-A o prędkości 5 Gb/s do komputera z portem USB-C. Dodaj 4 dodatkowe porty...
Kod
Jedn.
Cena
23328 (30 szt.)
szt.
146,57 PLN180,28 PLN
Hub 4 portowy HALYX USB 3.2
Hub 4 portowy HALYX USB 3.2. Hub 4 portowy HALYX USB 3.2. Stylowy aluminiowy koncentrator USB dodaje do komputera 4 dodatkowe porty USB-A o prędkości 5 Gb/s. Dodaj 4 dodatkowe porty USB-A do...
Kod
Jedn.
Cena
23327 (12 szt.)
szt.
113,36 PLN139,43 PLN