Entereo

ENTEREO to wielobranżowy sklep internetowy i nowoczesna platforma sprzedażowa skierowana do klientów biznesowych jak i do klientów indywidualnych.

Od 2013 roku, dostarczamy swoim Klientom szeroką gamę markowych produktów najwyższej jakości, specjalizując się w urządzeniach drukujących, sprzęcie komputerowych oraz serwisem maszyn biurowych.

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poniżej, aby założyć konto.
Załóż konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracją?

Zadzwoń: 22 664 57 00

Mam już konto

Masz już konto? Wpisz swoje dane.
E-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Konwertery mediów

Zestaw konwerterów DS-1H18
Kod
Jednostka
Cena
Konwerter 10/100Base-TX RJ45/1000Base-FX (MM ST) 2km 1310nm
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R
Kod
Jednostka
Cena
szt.
MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode
Kod
Jednostka
Cena
MC111CS media konwerter 10/100 WDM
Kod
Jednostka
Cena
MC112CS media konwerter 10/100 WDM
Kod
Jednostka
Cena
Konwerter mediów FC311B-20 1GE WDM
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Chwilowo brak
Konwerter mediów FC311A-20 1GE WDM
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Chwilowo brak
Konwerter mediów FC311B-2 1GE WDM
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Chwilowo brak
Konwerter mediów FC311A-2 1GE WDM
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Chwilowo brak
Repeater Displayport 4K 60 Hz
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Chwilowo brak
Przekaźnik DisplayPort 1.4 8K 30 Hz
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Chwilowo brak
Media Konwerter FC111A-20 10/100 WDM
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Chwilowo brak
FC111B-20 Media Konwerter 10/100 WDM
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Chwilowo brak
Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Chwilowo brak
Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Chwilowo brak