Mam już konto

Masz już konto? Wpisz swój e-mail i hasło.

Nie pamiętasz hasła?

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poniżej, aby założyć konto.
Utwórz konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracją?

Zadzwoń: 22 664 57 00

Konwertery mediów

Media konwerter Sedir 1xSFP 1xRJ45
Media konwerter Sedir 1xSFP 1xRJ45. Media konwerter Sedir 1x SFP, 1x RJ45, 1000Mb/s Zastosowanie kabla/adaptera : Światłowód Porty wejścia : 1 x Ethernet (RJ-45) Porty wyjścia : 1 x SFP (LC) Kolor...
Kod
Jedn.
Cena
EX.3296 (2 szt.)
szt.
111,96 PLN
Transmiter HDMI HDBaseT Transmitte 4k@100m VE811T
Transmiter HDMI HDBaseT Transmitte 4k@100m VE811T. Transmiter HDMI HDBaseT Transmitte 4k@100m VE811T. Nadajnik ATEN VE811T HDMI HDBaseT gwarantuje optymalne połączenie HDMI do 100 m za pomocą jednego kabla Cat 5e/6/6a...
Kod
Jedn.
Cena
VE811T (1 szt.)
szt.
1 144,16 PLN
Odbiornik HDMI HDBaseT Receiver 4k@100m VE811R
Odbiornik HDMI HDBaseT Receiver 4k@100m VE811R. Odbiornik HDMI HDBaseT Receiver 4k@100m VE811R. Odbiornik ATEN VE811R HDMI HDBaseT gwarantuje optymalne połączenie HDMI do 100 m za pomocą jednego kabla Cat 5e/6/6a...
Kod
Jedn.
Cena
VE811R (2 szt.)
szt.
1 144,16 PLN
Konwerter mediów FC311B-20 1GE WDM
Konwerter mediów FC311B-20 1GE WDM. Przetwornik 1GE WDM TP-Link FC311B-20. Zastosowanie produktuTL-FC311B-20 to gigabitowy media konwerter, który zapewnia dostęp do gigabitowego portu RJ-45 oraz...
Kod
Jedn.
Cena
TL-FC311B-20 (27 szt.)
szt.
129,56 PLN
Konwerter mediów FC311A-20 1GE WDM
Konwerter mediów FC311A-20 1GE WDM. Przetwornik 1GE WDM TP-Link FC311A-20. Zastosowanie produktuTL-FC311A-20 to gigabitowy media konwerter, który zapewnia dostęp do gigabitowego portu RJ-45 oraz...
Kod
Jedn.
Cena
TL-FC311A-20 (20 szt.)
szt.
155,44 PLN
Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC
Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBICZastosowanie kabla/adaptera : Sieciowy (LAN) Porty wejścia : 1 x Ethernet (RJ-45) Porty wyjścia : 1 x SFP (LC) Akcesoria w zestawie : - Instrukcja - Zasilacz Kolor...
Kod
Jedn.
Cena
510493 (5 szt.)
szt.
318,23 PLN
MC220L media konwerter 1xSFP GB 1xRJ45 1000M
MC220L media konwerter 1xSFP GB 1xRJ45 1000M. Media konwerter MC220L umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX/LX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 10/100/1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując...
Kod
Jedn.
Cena
MC220L (30 szt.)
szt.
108,06 PLN
MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode
MC210CS media konwerter 1GBE Single-modeMedia konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie...
Kod
Jedn.
Cena
MC210CS (30 szt.)
szt.
184,68 PLN
MC200CM konwerter mediow RJ45 1GBE MultiMode SC
MC200CM konwerter mediow RJ45 1GBE MultiMode SC. Media konwerter MC200CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze...
Kod
Jedn.
Cena
MC200CM (30 szt.)
szt.
188,78 PLN