Mam już konto

Masz już konto? Wpisz swój e-mail i hasło.

Nie pamiętasz hasła?

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poniżej, aby założyć konto.
Utwórz konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracją?

Zadzwoń: 22 664 57 00

Konwertery mediów

Media Konwerter FC111PB-20 10/100 WDM PoE
Media Konwerter FC111PB-20 10/100 WDM PoE. Media konwerter WDM, 10/100 Mb/s z portem PoE Konwersja sygnału pomiędzy przewodami światłowodowymi (sygnał optyczny) a miedzianymi (sygnał elektryczny). Zwiększenie...
Kod
Jedn.
Cena
TL-FC111PB-20 (20 szt.)
szt.
124,96 PLN153,70 PLN
Konwerter DisplayPort Console Converter
Konwerter DisplayPort Console Converter. Konwerter DisplayPort Console. CV190 to konwerter konsoli DisplayPort. W pełni obsługuje przełączniki ATEN KVM, które wykorzystują specjalnie zaprojektowane 15-stykowe...
Kod
Jedn.
Cena
CV190 (5 szt.)
szt.
218,27 PLN268,47 PLN
Konwerter mediów FC311A-20 1GE WDM
Konwerter mediów FC311A-20 1GE WDM. Przetwornik 1GE WDM TP-Link FC311A-20. Zastosowanie produktuTL-FC311A-20 to gigabitowy media konwerter, który zapewnia dostęp do gigabitowego portu RJ-45 oraz...
Kod
Jedn.
Cena
TL-FC311A-20 (30 szt.)
szt.
123,19 PLN151,52 PLN
Konwerter mediów FC311A-2 1GE WDM
Konwerter mediów FC311A-2 1GE WDM. Przetwornik 1GE WDM TP-Link FC311A-2. Zastosowanie produktuTL-FC311A-2 to gigabitowy media konwerter, który zapewnia dostęp do gigabitowego portu RJ-45 oraz...
Kod
Jedn.
Cena
TL-FC311A-2 (7 szt.)
szt.
94,84 PLN116,65 PLN
FC111B-20 Media Konwerter 10/100 WDM
FC111B-20 Media Konwerter 10/100 WDM. Zastosowanie produktu TL-FC111B-20 to media konwerter 100M, który zapewnia dostęp do portu RJ-45 100M oraz portu światłowodowego 100M ze złączem SC, przetwarzające...
Kod
Jedn.
Cena
TL-FC111B-20 (8 szt.)
szt.
66,67 PLN82,00 PLN
Konwerter 10/100Base-TX RJ45/1000Base-FX (MM ST) 2km 1310nm
Konwerter 10/100Base-TX RJ45/1000Base-FX (MM ST) 2km 1310nm. Rozwiązania sieciowe Intellinet Fast Ethernet Media Converter został specjalnie zaprojektowany, aby zaoferować projektantowi sieci urządzenie do migracji z sieci...
Kod
Jedn.
Cena
506519 (9 szt.)
szt.
218,99 PLN269,36 PLN
Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R
Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R. Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R - Konwersja cyfrowego audio z koncentrycznego Coaxial RCA lub optycznego Toslink (S/PDIF) na...
Kod
Jedn.
Cena
301139 (11 szt.)
szt.
94,44 PLN116,16 PLN
Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM
Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM. Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM - Jednomodowy port optyczny SC z obsługą podwójnej długości fal umożliwia połączenie na odległość do 20 km -...
Kod
Jedn.
Cena
545068 (3 szt.)
szt.
384,97 PLN473,51 PLN
Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC
Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBICZastosowanie kabla/adaptera : Sieciowy (LAN) Porty wejścia : 1 x Ethernet (RJ-45) Porty wyjścia : 1 x SFP (LC) Akcesoria w zestawie : - Instrukcja - Zasilacz Kolor...
Kod
Jedn.
Cena
510493 (12 szt.)
szt.
253,72 PLN312,08 PLN
MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode
MC210CS media konwerter 1GBE Single-modeMedia konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie...
Kod
Jedn.
Cena
MC210CS (30 szt.)
szt.
158,93 PLN195,48 PLN
MC112CS media konwerter 10/100 WDM
MC112CS media konwerter 10/100 WDM. Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu...
Kod
Jedn.
Cena
MC112CS (8 szt.)
szt.
128,67 PLN158,26 PLN