Entereo

ENTEREO to wielobranżowy sklep internetowy i nowoczesna platforma sprzedażowa skierowana do klientów biznesowych jak i do klientów indywidualnych.

Od 2013 roku, dostarczamy swoim Klientom szeroką gamę markowych produktów najwyższej jakości, specjalizując się w urządzeniach drukujących, sprzęcie komputerowych oraz serwisem maszyn biurowych.

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poniżej, aby założyć konto.
Załóż konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracją?

Zadzwoń: 22 664 57 00

Mam już konto

Masz już konto? Wpisz swoje dane.
E-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Kable

CAB-DAC30M-SFPP 3m SFP+ 10GbE DIRECT ATTACH CABL
Kod
Jednostka
Cena
DEM-CB100S Direct Attach SFP+ Cable
Kod
Jednostka
Cena
DEM-CB300S Direct Attach SFP+ Cable
Kod
Jednostka
Cena
Kabel 1m Multi-mode OM3 LC/LC FC AJ834A
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Chwilowo brak
PATCHCORD KAT.5E płaski 2M Czerwony Fluke Passed
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Chwilowo brak
Kabel UniFi Ethernet Patch UC-Patch-RJ45-BK czarny
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Chwilowo brak
Kabel UniFi Ethernet Patch UC-Patch-RJ45-BL niebieski
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Chwilowo brak
Kabel UniFi DAC 10GbE 2m UDC-2
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Chwilowo brak
Kabel UniFi Pass DAC 0.5m UC-DAC-SFP+
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Chwilowo brak
Kabel UniFi RJ45 UC-Patch-RJ45
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Chwilowo brak
Kabel DEM-CB300 300 cm
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Chwilowo brak
Kabel DEM-CB100 100 cm
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Chwilowo brak