Mam ju konto

Masz ju konto? Wpisz sw鎩 e-mail i has這.

Nie pami皻asz has豉?

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poni瞠j, aby za這篡 konto.
Utw鏎z konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracj?

Zadzwo: 22 664 57 00

Modu造 SFP, DAC

Modu SPF+ FC Uni 10Gb 4M17A13527
Modu SPF+ FC Uni 10Gb 4M17A13527. SFP+ Modu 10Gb iSCSI/16Gb FC Universal Standard SFP : SFP+ Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 850 nm Zasi璕 SFP : 100 m Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode Max. pr璠ko嗆 przesy逝...
Kod
Jedn.
Cena
4M17A13527 (12 szt.)
szt.
1 351,20 PLN
Modu SFP+ 10G LC/UPC 850nm 300m multi mode
Modu SFP+ 10G LC/UPC 850nm 300m multi mode. Modu SFP+ 10Gbps, LC/UPC, 850nm, 300m, multi mode (Dedykowany dla HP/ARUBA) Standard SFP : SFP+ Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 850 nm Zasi璕 SFP : 300 m Rodzaj 鈍iat這wodu...
Kod
Jedn.
Cena
EX.15104 (11 szt.)
szt.
130,77 PLN
Modu SFP+ 10G LC/UPC 1310nm 10km single mode
Modu SFP+ 10G LC/UPC 1310nm 10km single mode. Modu SFP+ 10Gbps, LC/UPC, 1310nm, 10km, single mode (Dedykowany dla HP/ARUBA) Standard SFP : SFP+ Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1310 nm Zasi璕 SFP : 10 km Rodzaj...
Kod
Jedn.
Cena
EX.15098 (1 szt.)
szt.
250,72 PLN
Modu SFP 1.25G do RJ45
Modu SFP 1.25G do RJ45. Modu SFP do RJ45 1, 25Gbps, 1000BASE-T, 100m (Dedykowany dla HP/ARUBA) Standard SFP : SFP Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1000BASE-T Zasi璕 SFP : 100 m Max. pr璠ko嗆...
Kod
Jedn.
Cena
EX.15081 (5 szt.)
szt.
141,70 PLN
Modu造 SFP 1.25G 1310/1550nm single mode 20km LC
Modu造 SFP 1.25G 1310/1550nm single mode 20km LC. Modu造 SFP WDM 1, 25Gbps, 1310/1550nm, single mode, 20km, LC, DOM, para (Dedykowane dla HP/Aruba) Standard SFP : SFP Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1550 nm, 1310 nm Zasi璕...
Kod
Jedn.
Cena
EX.15067 (8 szt.)
szt.
96,10 PLN
Modu SFP1.25G CWDM 1610nm single 40km LC
Modu SFP1.25G CWDM 1610nm single 40km LC. Modu SFP CWDM 1, 25 Gbps, 1610nm, single mode, 40km, LC, DDM Standard SFP : SFP Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1610 nm Zasi璕 SFP : 40 km Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode...
Kod
Jedn.
Cena
EX.13643 (1 szt.)
szt.
251,26 PLN
Modu SFP 1.25G CWDM 1590nm single 40km LC
Modu SFP 1.25G CWDM 1590nm single 40km LC. Modu SFP CWDM 1, 25 Gbps, 1590nm, single mode, 40km, LC, DDM Standard SFP : SFP Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1590 nm Zasi璕 SFP : 40 km Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode...
Kod
Jedn.
Cena
EX.13636 (1 szt.)
szt.
251,26 PLN
Modu SFP 1.25G CWDM 1550nm single 40km LC
Modu SFP 1.25G CWDM 1550nm single 40km LC. Modu SFP CWDM 1, 25 Gbps, 1550nm, single mode, 40km, LC, DDM Standard SFP : SFP Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1550 nm Zasi璕 SFP : 40 km Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode...
Kod
Jedn.
Cena
EX.13612 (1 szt.)
szt.
251,26 PLN
Modu SFP 1.25G CWDM 1510nm single 40km LC
Modu SFP 1.25G CWDM 1510nm single 40km LC. Modu SFP CWDM 1, 25 Gbps, 1510nm, single mode, 40km, LC, DDM Standard SFP : SFP Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1510 nm Zasi璕 SFP : 40 km Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode...
Kod
Jedn.
Cena
EX.13599 (1 szt.)
szt.
251,26 PLN
Modu造 SFP+ 10G LC/UPC 1310nm 40km single mode
Modu造 SFP+ 10G LC/UPC 1310nm 40km single mode. Modu SFP+ 10Gbps, LC/UPC, 1310nm, 40km, single mode, DDM Standard SFP : SFP+ Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1310 nm Zasi璕 SFP : 40 km Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode Max....
Kod
Jedn.
Cena
EX.8048 (2 szt.)
szt.
203,80 PLN
Modu SFP 1.25G LC/UPC 1550nm 80km single mode
Modu SFP 1.25G LC/UPC 1550nm 80km single mode. Modu SFP 1, 25Gbps, LC/UPC, 1550nm, 80km, single mode, DDM Standard SFP : SFP Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1550 nm Zasi璕 SFP : 80 km Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode...
Kod
Jedn.
Cena
EX.8024 (3 szt.)
szt.
110,96 PLN
Modu造 SFP+ 10G WDM 1270/1330nm 20km LC
Modu造 SFP+ 10G WDM 1270/1330nm 20km LC. Modu造 SFP+ WDM 10Gbps 1270/1330nm, single mode, 20km, LC, para Standard SFP : SFP+ Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1270 nm, 1330 nm Zasi璕 SFP : 20 km Rodzaj 鈍iat這wodu :...
Kod
Jedn.
Cena
EX.6211 (1 szt.)
szt.
292,36 PLN
Modu造 SFP 1.25G SFP WDM 1310/1550nm 20km
Modu造 SFP 1.25G SFP WDM 1310/1550nm 20km. Modu造 SFP WDM 1, 25Gbps, 1310/1550nm, single mode, 20km, LC, DDM, para Standard SFP : SFP Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1550 nm, 1310 nm Zasi璕 SFP : 20 km Rodzaj...
Kod
Jedn.
Cena
EX.6204 (1 szt.)
szt.
94,45 PLN
Modu SFP 1.25G SFP RJ45 100/1000BASE-T
Modu SFP 1.25G SFP RJ45 100/1000BASE-T. Modu SFP do RJ45 1, 25Gbps, 100/1000BASE-T, 100m Standard SFP : SFP Zasi璕 SFP : 100 m Max. pr璠ko嗆 przesy逝 : 1.25 Wymagania 鈔odowiskowe :. Temperatura obudowy...
Kod
Jedn.
Cena
EX.2251 (4 szt.)
szt.
141,70 PLN
Modu造 SFP1.25G SFP WDM 1310/1550nm 20km single mode
Modu造 SFP1.25G SFP WDM 1310/1550nm 20km single mode. Modu造 SFP WDM 1, 25 Gbps, 1310/1550nm, single mode, 20km, SC, DOM, para Standard SFP : SFP Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1550 nm, 1310 nm Zasi璕 SFP : 20 km Rodzaj...
Kod
Jedn.
Cena
EX.2213 (1 szt.)
szt.
100,20 PLN
Modu造 SFP28 25G WDM
Modu造 SFP28 25G WDM. Modu造 SFP28 WDM 25Gbps 1270/1330nm, single mode, 10km, LC, DOM, para Standard SFP : SFP28 Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1330 nm, 1270 nm Zasi璕 SFP : 10 km Rodzaj...
Kod
Jedn.
Cena
EX.16538 (2 szt.)
szt.
1 024,44 PLN
Modu SFP+ 10G 1610nm single 10km LC
Modu SFP+ 10G 1610nm single 10km LC. Modu SFP+ CWDM 10Gbps, 1610nm, single mode, 10km, LC, DDM Standard SFP : SFP+ Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1610 nm Zasi璕 SFP : 10 km Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode...
Kod
Jedn.
Cena
EX.13728 (1 szt.)
szt.
835,91 PLN
Modu SFP+ 10G 1590nm single 10km LC
Modu SFP+ 10G 1590nm single 10km LC. Modu SFP+ CWDM 10Gbps, 1590nm, single mode, 10km, LC, DDM Standard SFP : SFP+ Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1590 nm Zasi璕 SFP : 10 km Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode...
Kod
Jedn.
Cena
EX.13711 (1 szt.)
szt.
835,91 PLN
Modu SFP+ 10G 1570nm single 10km LC
Modu SFP+ 10G 1570nm single 10km LC. Modu SFP+ CWDM 10Gbps, 1570nm, single mode, 10km, LC, DDM Standard SFP : SFP+ Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1570 nm Zasi璕 SFP : 10 km Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode...
Kod
Jedn.
Cena
EX.13704 (1 szt.)
szt.
835,91 PLN
Modu SFP+ 10G 1550nm single 10km LC
Modu SFP+ 10G 1550nm single 10km LC. Modu SFP+ CWDM 10Gbps, 1550nm, single mode, 10km, LC, DDM Standard SFP : SFP+ Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1550 nm Zasi璕 SFP : 10 km Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode...
Kod
Jedn.
Cena
EX.13698 (1 szt.)
szt.
835,91 PLN
Modu SFP+ 10G 1530nm single 10km LC
Modu SFP+ 10G 1530nm single 10km LC. Modu SFP+ CWDM 10Gbps, 1530nm, single mode, 10km, LC, DDM Standard SFP : SFP+ Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1530 nm Zasi璕 SFP : 10 km Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode...
Kod
Jedn.
Cena
EX.13681 (1 szt.)
szt.
835,91 PLN
Modu SFP+ 10G 1510nm single 10km LC
Modu SFP+ 10G 1510nm single 10km LC. Modu SFP+ CWDM 10Gbps, 1510nm, single mode, 10km, LC, DDM Standard SFP : SFP+ Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1510 nm Zasi璕 SFP : 10 km Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode...
Kod
Jedn.
Cena
EX.13674 (1 szt.)
szt.
835,91 PLN
Modu SFP+ 10G 1490nm single 10km LC
Modu SFP+ 10G 1490nm single 10km LC. Modu SFP+ CWDM 10Gbps, 1490nm, single mode, 10km, LC, DDM Standard SFP : SFP+ Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1490 nm Zasi璕 SFP : 10 km Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode...
Kod
Jedn.
Cena
EX.13667 (1 szt.)
szt.
835,91 PLN
Modu SFP+ 10G 1470nm single 10km LC
Modu SFP+ 10G 1470nm single 10km LC. Modu SFP+ CWDM 10Gbps, 1470nm, single mode, 10km, LC, DDM Standard SFP : SFP+ Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1470 nm Zasi璕 SFP : 10 km Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode...
Kod
Jedn.
Cena
EX.13650 (1 szt.)
szt.
549,79 PLN