Mam ju konto

Masz ju konto? Wpisz sw鎩 e-mail i has這.

Nie pami皻asz has豉?

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poni瞠j, aby za這篡 konto.
Utw鏎z konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracj?

Zadzwo: 22 664 57 00

Modu造 SFP, DAC

Modu SFP SM321B-2 WDM Single 2km
Modu SFP SM321B-2 WDM Single 2km. TL-SM321B-2. Modu dwukierunkowy SFP, WDM, 1000Base-BX Wykorzystanie najnowszego standardu 1000Base-BX Transmisja na dystansie do 2 km na jednomodowym kablu...
Kod
Jedn.
Cena
TL-SM321B-2 (2 szt.)
szt.
60,05 PLN73,86 PLN
Modu SFP SM321A-2 WDM Single 2km
Modu SFP SM321A-2 WDM Single 2km. TL-SM321A-2 Modu dwukierunkowy SFP, WDM, 1000Base-BX Wykorzystanie najnowszego standardu 1000Base-BX Transmisja na dystansie do 2 km na jednomodowym kablu...
Kod
Jedn.
Cena
TL-SM321A-2 (4 szt.)
szt.
60,05 PLN73,86 PLN
Kabel X240 100G QSFP28 1m DAC JL271A
Kabel X240 100G QSFP28 1m DAC JL271A. Kabel miedziany HPE X240 100G QSFP28 do QSFP28 1m pod陰czany bezpo鈔ednio Standard SFP : QSFP Pozosta貫 parametry : D逝go嗆: 1m Kolor: czarny
Kod
Jedn.
Cena
JL271A (4 szt.)
szt.
1 946,43 PLN2 394,11 PLN
SFP-LX-10-D 1000BaseLX SFP Module 91-010-203001B
SFP-LX-10-D 1000BaseLX SFP Module 91-010-203001B. Transceiver SFP-LX-10 Firmy ZyXEL, zapewnia wysok wydajno嗆, umo磧iwiaj帷 transfer danych w standardzie full duplex Gigabit oraz elastyczno嗆 - dzi瘯i funkcji Hot...
Kod
Jedn.
Cena
91-010-203001B (1 szt.)
szt.
767,87 PLN944,48 PLN
Modu造 MM 1G 2-pak UF-MM-1G
Modu造 MM 1G 2-pak UF-MM-1G. Modu SFP UF-MM-1G - 2 szt Standard SFP : SFP Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 850 nm Zasi璕 SFP : 550 m Rodzaj 鈍iat這wodu : Multi-mode Max. pr璠ko嗆 przesy逝 : 1.25 Ilo嗆 w...
Kod
Jedn.
Cena
UF-MM-1G (4 szt.)
szt.
91,45 PLN112,48 PLN
Modu MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km
Modu MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km. Nowa linia Intellinet Network Solutions Transceivery Small Form Factor Pluggable (SFP) zapewniaj klientom po陰czenie wydajno軼i i przyst瘼nej ceny. Modu造 mini-GBIC...
Kod
Jedn.
Cena
545013 (15 szt.)
szt.
123,16 PLN151,49 PLN
Modu MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit
Modu MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit. Zamie gniazdo modu逝 nadawczo-odbiorczego SFP w miedziany port Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ45! Standard SFP : SFP Zasi璕 SFP : 100 m Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode...
Kod
Jedn.
Cena
523882 (2 szt.)
szt.
198,57 PLN244,24 PLN
ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D
ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D1G SFP transceiver, LC SX 500m OM2 MMF Standard SFP : SFP Zasi璕 SFP : 500 m Max. pr璠ko嗆 przesy逝 : 1000
Kod
Jedn.
Cena
J4858D (17 szt.)
szt.
466,16 PLN573,38 PLN
Modu Mini GBIC SFP LC Multimode 550m
Modu Mini GBIC SFP LC Multimode 550m- Przepustowo嗆: 1000 Mb/s; - Jeden port 鈍iat這wodowy 1000Base-SX wielomodowy LC duplex - Obs逝giwane odleg這軼i: do 550 m (okablowanie 50/125 mikron闚) lub 220 m...
Kod
Jedn.
Cena
545006 (6 szt.)
szt.
154,59 PLN190,15 PLN
Modu Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm
Modu Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm- Jeden port optyczny 10GBase-SR wielomodowy LC duplex - Pasuje do Gigabitowych prze陰cznik闚 Intellinet z portami SFP - Pasuje do urz康ze MSA lub Cisco ze slotami...
Kod
Jedn.
Cena
507462 (3 szt.)
szt.
245,20 PLN301,60 PLN
MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) AGM731F
MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) AGM731FGigabit Ethernet ?short-reach? fiber connectivityLC duplex connectorFits into SFP interfaces of all Fully Managed SwitchesFits into SFP interfaces of all Smart...
Kod
Jedn.
Cena
AGM731F (6 szt.)
szt.
807,33 PLN993,02 PLN
Modu Mini GBIC SFP LC Single Mode 20km
Modu Mini GBIC SFP LC Single Mode 20kmTransfer danych: 1000 Mb/s; Jeden port 1000Base-LX jednomodowy optyczny LC; Dzia豉 na odleg這嗆: do 20 km (okablowanie 9/125 mikron闚); D逝go嗆 fali: 1310 nm; Wykonany w...
Kod
Jedn.
Cena
506724 (0 szt.)
szt.
152,01 PLN186,97 PLN
Chwilowo brak
1000Base LX SFP LR 10km 10pcs SFP-LX-10-E-ZZBD01F
1000Base LX SFP LR 10km 10pcs SFP-LX-10-E-ZZBD01F. Zyxel SFP-LX-10-E. typ transceivera SFP: 鈍iat這wodowy. Modu nadawczo-odbiorczy SFP (Mini-GBIC) tryb jednomodowy LC, modu wtykowy 1000Base-LX/ 1 Gb/s D逝go嗆 fali...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
4 170,04 PLN5 129,15 PLN
Chwilowo brak
Modu SFP+ SM5110-LR Single 10km
Modu SFP+ SM5110-LR Single 10km. Modu SFP+ LC 10GBase-LR Jednomodowy modu SFP+ LC Obs逝ga Hot-Plugging Obs逝ga funkcji DDM Zgodno嗆 z wymogami SFP+ MSA Zgodno嗆 z prze陰cznikami wyposa穎nymi w porty...
Kod
Jedn.
Cena
TL-SM5110-LR (0 szt.)
szt.
165,87 PLN204,02 PLN
Chwilowo brak
Modu 2PT 40G QSFP+
Modu 2PT 40G QSFP+Standard SFP : QSFP+ Pozosta貫 parametry :. Porty:40 Gigabit QSFP+ x 2 Waga : 300
Kod
Jedn.
Cena
APM402XL-10000S (0 szt.)
szt.
2 557,81 PLN3 146,11 PLN
Chwilowo brak
Modu StoreOnce Gen4 10/2 5Gb SFP Card BB982A
Modu StoreOnce Gen4 10/2 5Gb SFP Card BB982A. HPE StoreEasy 10GbE 2-portowy 530SFP + adapter Standard SFP : SFP+ Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode Max. pr璠ko嗆 przesy逝 : 10 Pozosta貫 parametry : Liczba port闚 2...
Kod
Jedn.
Cena
BB982A (0 szt.)
szt.
3 737,95 PLN4 597,68 PLN
Chwilowo brak
Modu StoreEasy 10GbE 2-p ort 530SFP+ Adptr Q2P92A
Modu StoreEasy 10GbE 2-p ort 530SFP+ Adptr Q2P92AStandard SFP : SFP+ Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 850 nm Zasi璕 SFP : 30 m Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode Max. pr璠ko嗆 przesy逝 : 10 Wymiary : 24.15 x 5.73 x 19.07 cm Waga...
Kod
Jedn.
Cena
Q2P92A (0 szt.)
szt.
3 676,00 PLN4 521,48 PLN
Chwilowo brak
Modu M-series 10GbE SFP+ SR 300m XCVR Q6M30A
Modu M-series 10GbE SFP+ SR 300m XCVR Q6M30A. Nadajnik-odbiornik HPE serii M 10GbE SFP+ SR MM 300m Standard SFP : SFP+ Zasi璕 SFP : 300 m Max. pr璠ko嗆 przesy逝 : 10
Kod
Jedn.
Cena
Q6M30A (0 szt.)
szt.
1 986,64 PLN2 443,57 PLN
Chwilowo brak
Modu M-series 100GbE QSF P28 SR4 100m XCVR Q2F19A
Modu M-series 100GbE QSF P28 SR4 100m XCVR Q2F19A. Nadajnik-odbiornik HPE serii M 100GbE QSFP28 SR4 100m Standard SFP : SFP+ Zasi璕 SFP : 100 m Max. pr璠ko嗆 przesy逝 : 100
Kod
Jedn.
Cena
Q2F19A (0 szt.)
szt.
10 055,91 PLN12 368,77 PLN
Chwilowo brak
Modu MDS 9000 8Gb FC SFP SR XCVR AJ906A
Modu MDS 9000 8Gb FC SFP SR XCVR AJ906A. Nadajnik-odbiornik kr鏒kiego zasi璕u HPE MDS 9000 8 Gb FC SFP+ Standard SFP : SFP+ Max. pr璠ko嗆 przesy逝 : 8 Pozosta貫 parametry :. Obs逝giwane produkty. Cisco MDS...
Kod
Jedn.
Cena
AJ906A (0 szt.)
szt.
985,69 PLN1 212,40 PLN
Chwilowo brak
Modu C-series 32Gb FC SW SFP+ Transceiver Q9D30A
Modu C-series 32Gb FC SW SFP+ Transceiver Q9D30A. HPE C-series 32 Gb Fibre Channel kr鏒kofalowy transceiver SFP+ Standard SFP : SFP+ Max. pr璠ko嗆 przesy逝 : 32 Pozosta貫 parametry :. Obs逝giwane produkty: StoreFabric...
Kod
Jedn.
Cena
Q9D30A (0 szt.)
szt.
3 587,32 PLN4 412,40 PLN
Chwilowo brak
Modu C-series 16Gb FC SW SFP+ Transceiver C8S72A
Modu C-series 16Gb FC SW SFP+ Transceiver C8S72A. Hewlett Packard Enterprise StoreFabric C-series modu przeka幡ik闚 sieciowych Swiat這w鏚 16000 Mbit/s SFP+ Standard SFP : SFP+ Max. pr璠ko嗆 przesy逝 : 16
Kod
Jedn.
Cena
C8S72A (0 szt.)
szt.
1 383,33 PLN1 701,50 PLN
Chwilowo brak
Modu C-series 10GbE Short Range SFP+ XCVR AP783A
Modu C-series 10GbE Short Range SFP+ XCVR AP783A. Nadajnik-odbiornik SFP+ HPE z serii C 10GbE kr鏒kiego zasi璕u Standard SFP : SFP+ Max. pr璠ko嗆 przesy逝 : 10
Kod
Jedn.
Cena
AP783A (0 szt.)
szt.
9 665,04 PLN11 888,00 PLN
Chwilowo brak
Modu B-series 16Gb SFP+L W 10km XCVR QK725A
Modu B-series 16Gb SFP+L W 10km XCVR QK725A. Modu B-series 16Gb SFP+L W 10km XCVR Standard SFP : SFP+ Zasi璕 SFP : 10 km Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode Max. pr璠ko嗆 przesy逝 : 16 Wymiary : 15.49 x 1.52 x...
Kod
Jedn.
Cena
QK725A (0 szt.)
szt.
17 895,25 PLN22 011,16 PLN
Chwilowo brak