Entereo

ENTEREO to wielobran穎wy sklep internetowy i nowoczesna platforma sprzeda穎wa skierowana do klient闚 biznesowych jak i do klient闚 indywidualnych.

Od 2013 roku, dostarczamy swoim Klientom szerok gam markowych produkt闚 najwy窺zej jako軼i, specjalizuj帷 si w urz康zeniach drukuj帷ych, sprz璚ie komputerowych oraz serwisem maszyn biurowych.

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poni瞠j, aby za這篡 konto.
Za堯 konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracj?

Zadzwo: 22 664 57 00

Mam ju konto

Masz ju konto? Wpisz swoje dane.
E-mail:
Has這:

Nie pami皻asz has豉?

Modu造 SFP, DAC

Modu SFP SM321B-2 WDM Single 2km
Kod
Jednostka
Cena
Modu SFP SM321A-2 WDM Single 2km
Kod
Jednostka
Cena
Kabel X240 100G QSFP28 1m DAC JL271A
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Modu造 MM 1G 2-pak UF-MM-1G
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Modu SM 1G 2-pak UF-SM-1G-S
Kod
Jednostka
Cena
Modu造 RJ45-SFP UF-RJ45-1G
Kod
Jednostka
Cena
Modu RJ45-SFP+ UF-RJ45-10G
Kod
Jednostka
Cena
Modu造 SM 10G 2-pak UF-SM-10G
Kod
Jednostka
Cena
Modu MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Modu MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit
Kod
Jednostka
Cena
szt.
ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Modu Mini GBIC SFP LC Multimode 550m
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Modu Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm
Kod
Jednostka
Cena
szt.
SM321A modu dwukierunkowy SFP, WDM 10km
Kod
Jednostka
Cena
SM311LS modul 1GB SFP LC SM (10km)
Kod
Jednostka
Cena
modul SFP-SX-D MM (LC) 91-010-204001B
Kod
Jednostka
Cena
Tranceceiver MSA 8Gb SW FC SFP 4pk XCVR C8R23B
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Chwilowo brak
Transceiver VC 1G SFP SX 453151-B21
Kod
Jednostka
Cena
szt.
Chwilowo brak