Mam ju konto

Masz ju konto? Wpisz sw鎩 e-mail i has這.

Nie pami皻asz has豉?

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poni瞠j, aby za這篡 konto.
Utw鏎z konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracj?

Zadzwo: 22 664 57 00

Modu造 SFP, DAC

Modu SFP10G-SR SFP Plus 300m SFP10G-SR
Modu SFP10G-SR SFP Plus 300m SFP10G-SR. Modu SFP10G-SR SFP Plus 300m SFP10G-SR Pe軟i rol nadajnika i odbiornika Transmisja danych o pr璠ko軼i 10 Gbps Zasi璕 transmisji do 300 m D逝go嗆 fali optycznej 850...
Kod
Jedn.
Cena
SFP10G-SR-ZZ0101F (26 szt.)
szt.
1 296,25 PLN1 594,39 PLN
Modu SFP10G-LR-ZZ0101F SFP Plus Transceiver 10km
Modu SFP10G-LR-ZZ0101F SFP Plus Transceiver 10km. Modu SFP10G-LR-ZZ0101F SFP Plus Transceiver 10km Standard SFP : SFP+ Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1310 nm Zasi璕 SFP : 10 km Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode Max....
Kod
Jedn.
Cena
SFP10G-LR (4 szt.)
szt.
2 611,47 PLN3 212,11 PLN
Modu SFP SM321B-2 WDM Single 2km
Modu SFP SM321B-2 WDM Single 2km. TL-SM321B-2. Modu dwukierunkowy SFP, WDM, 1000Base-BX Wykorzystanie najnowszego standardu 1000Base-BX Transmisja na dystansie do 2 km na jednomodowym kablu...
Kod
Jedn.
Cena
TL-SM321B-2 (11 szt.)
szt.
60,45 PLN74,35 PLN
Modu SFP SM321A-2 WDM Single 2km
Modu SFP SM321A-2 WDM Single 2km. TL-SM321A-2 Modu dwukierunkowy SFP, WDM, 1000Base-BX Wykorzystanie najnowszego standardu 1000Base-BX Transmisja na dystansie do 2 km na jednomodowym kablu...
Kod
Jedn.
Cena
TL-SM321A-2 (21 szt.)
szt.
60,45 PLN74,35 PLN
XS508M Switch 8x10GE 1xSFP+
XS508M Switch 8x10GE 1xSFP+. Modu XS508M Switch 8x10GE 1xSFP+. Odblokuj potencja urz康ze 10G/Multi-Gig. Modele XS505M i XS508M s wyposa穎ne w porty Ethernet dla po陰cze miedzianych o 5-ciu...
Kod
Jedn.
Cena
XS508M-100EUS (4 szt.)
szt.
2 742,35 PLN3 373,09 PLN
Kabel X240 100G QSFP28 1m DAC JL271A
Kabel X240 100G QSFP28 1m DAC JL271A. Kabel miedziany HPE X240 100G QSFP28 do QSFP28 1m pod陰czany bezpo鈔ednio Standard SFP : QSFP Pozosta貫 parametry : D逝go嗆: 1m Kolor: czarny
Kod
Jedn.
Cena
JL271A (4 szt.)
szt.
1 933,43 PLN2 378,12 PLN
Modu SFP X120 1G SFP LC SX Transceiver JD118B
Modu SFP X120 1G SFP LC SX Transceiver JD118B. Modu SFP X120 1G SFP LC SX Transceiver JD118B. A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550m on a...
Kod
Jedn.
Cena
JD118B (1 szt.)
szt.
972,59 PLN1 196,29 PLN
Modu造 MM 1G 2-pak UF-MM-1G
Modu造 MM 1G 2-pak UF-MM-1G. Modu SFP UF-MM-1G - 2 szt Standard SFP : SFP Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 850 nm Zasi璕 SFP : 550 m Rodzaj 鈍iat這wodu : Multi-mode Max. pr璠ko嗆 przesy逝 : 1.25 Ilo嗆 w...
Kod
Jedn.
Cena
UF-MM-1G (15 szt.)
szt.
92,93 PLN114,30 PLN
Modu造 SM 10G 2-pak UF-SM-10G
Modu造 SM 10G 2-pak UF-SM-10G. Modu SFP+UF-SM-10G - 2 szt Standard SFP : SFP+ Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1310 nm Zasi璕 SFP : 10 km Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode Max. pr璠ko嗆 przesy逝 : 10 Ilo嗆...
Kod
Jedn.
Cena
UF-SM-10G (21 szt.)
szt.
471,21 PLN579,59 PLN
Modu MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km
Modu MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km. Nowa linia Intellinet Network Solutions Transceivery Small Form Factor Pluggable (SFP) zapewniaj klientom po陰czenie wydajno軼i i przyst瘼nej ceny. Modu造 mini-GBIC...
Kod
Jedn.
Cena
545013 (14 szt.)
szt.
123,16 PLN151,49 PLN
Modu MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit
Modu MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit. Zamie gniazdo modu逝 nadawczo-odbiorczego SFP w miedziany port Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ45! Standard SFP : SFP Zasi璕 SFP : 100 m Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode...
Kod
Jedn.
Cena
523882 (4 szt.)
szt.
198,57 PLN244,24 PLN
ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D
ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D1G SFP transceiver, LC SX 500m OM2 MMF Standard SFP : SFP Zasi璕 SFP : 500 m Max. pr璠ko嗆 przesy逝 : 1000
Kod
Jedn.
Cena
J4858D (1 szt.)
szt.
509,35 PLN626,50 PLN
ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D
ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D1G SFP transceiver, LC LX 10km SMF Standard SFP : SFP Zasi璕 SFP : 10 km Max. pr璠ko嗆 przesy逝 : 1000
Kod
Jedn.
Cena
J4859D (4 szt.)
szt.
881,85 PLN1 084,68 PLN
Modu Mini GBIC SFP LC Multimode 550m
Modu Mini GBIC SFP LC Multimode 550m- Przepustowo嗆: 1000 Mb/s; - Jeden port 鈍iat這wodowy 1000Base-SX wielomodowy LC duplex - Obs逝giwane odleg這軼i: do 550 m (okablowanie 50/125 mikron闚) lub 220 m...
Kod
Jedn.
Cena
545006 (4 szt.)
szt.
154,59 PLN190,15 PLN
Modu Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm
Modu Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm- Jeden port optyczny 10GBase-SR wielomodowy LC duplex - Pasuje do Gigabitowych prze陰cznik闚 Intellinet z portami SFP - Pasuje do urz康ze MSA lub Cisco ze slotami...
Kod
Jedn.
Cena
507462 (1 szt.)
szt.
249,75 PLN307,19 PLN
SM321A modu dwukierunkowy SFP, WDM 10km
SM321A modu dwukierunkowy SFP,WDM 10km. Zastosowanie produktu. Modu TL-SM321A TP-LINK wspiera najnowszy standard 1000Base-BX. Dwukierunkowa transmisja danych dokonywana jest na pojedynczym w堯knie...
Kod
Jedn.
Cena
TL-SM321A (30 szt.)
szt.
91,59 PLN112,66 PLN
SM311LS modul 1GB SFP LC SM (10km)
SM311LS modul 1GB SFP LC SM (10km). Modu 鈍iat這wodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwi瘯szania zasi璕u transferu inteligentnych i zarz康zalnych prze陰cznik闚 do kilku, a nawet kilkudziesi璚iu...
Kod
Jedn.
Cena
TL-SM311LS (10 szt.)
szt.
70,52 PLN86,74 PLN
modul SFP-SX-D MM (LC) 91-010-204001B
modul SFP-SX-D MM (LC) 91-010-204001BTransceiver 1000Base-SX SFP. Wydajna i elastyczna 陰czno嗆 gigabitowa. Transceiver SFP-SX firmy ZyXEL, zapewnia wysok wydajno嗆, umo磧iwiaj帷 transfer danych w...
Kod
Jedn.
Cena
91-010-204001B (10 szt.)
szt.
547,52 PLN673,45 PLN
MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) AGM731F
MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) AGM731FGigabit Ethernet ?short-reach? fiber connectivityLC duplex connectorFits into SFP interfaces of all Fully Managed SwitchesFits into SFP interfaces of all Smart...
Kod
Jedn.
Cena
AGM731F (6 szt.)
szt.
731,20 PLN899,38 PLN
DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m
DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m. Transceiver Mini GBIC, 1000BaseSX (LC-Duplex), maksymalna odleg這嗆 550 m, 1 port 鈍iat這wodowy SX 1000 Mb/s (LC-Duplex), 鈍iat這w鏚 Multimode 50/125 痠 o maksymalnej...
Kod
Jedn.
Cena
DEM-311GT (1 szt.)
szt.
254,52 PLN313,06 PLN