Mam już konto

Masz już konto? Wpisz swój e-mail i hasło.

Nie pamiętasz hasła?

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poniżej, aby założyć konto.
Utwórz konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracją?

Zadzwoń: 22 664 57 00

Terminale sieciowe

Terminal GPON XZ000-G3 1-port Gb SFU
Terminal GPON XZ000-G3 1-port Gb SFUMax. prędkość pobierania : 2488 Max. prędkość wysyłania : 1244 Porty we/wy (sieciówka drobna) : 1 x 10/100/1000 Mbit/s, 1 x SC/APC GPON Standardy sieciowe : 802.1Q...
Kod
Jedn.
Cena
XZ000-G3 (9 szt.)
szt.
117,47 PLN