Mam już konto

Masz już konto? Wpisz swój e-mail i hasło.

Nie pamiętasz hasła?

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poniżej, aby założyć konto.
Utwórz konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracją?

Zadzwoń: 22 664 57 00

Opcje do przełączników

Akcesoria PoE12-30W 1/2, 5Gb SP Injector PoE+ 802.3at
Akcesoria PoE12-30W 1/2,5Gb SP Injector PoE+ 802.3at. Wtryskiwacz PoE12-30W 2.5G PoE+. Obsługa wysokiej prędkości sieci 2.5 Gigabit PoE12-30W to wielogigabitowy iniektor PoE obsługujący prędkości sieciowe do 2, 5 Gb/s....
Kod
Jedn.
Cena
szt.
275,76 PLN339,18 PLN
Moduł SFP SM321B-2 WDM Single 2km
Moduł SFP SM321B-2 WDM Single 2km. TL-SM321B-2 . Moduł dwukierunkowy SFP, WDM, 1000Base-BX Wykorzystanie najnowszego standardu 1000Base-BX Transmisja na dystansie do 2 km na jednomodowym kablu...
Kod
Jedn.
Cena
TL-SM321B-2 (1 szt.)
szt.
60,05 PLN73,86 PLN
Moduł SFP SM321A-2 WDM Single 2km
Moduł SFP SM321A-2 WDM Single 2km. TL-SM321A-2  Moduł dwukierunkowy SFP, WDM, 1000Base-BX Wykorzystanie najnowszego standardu 1000Base-BX Transmisja na dystansie do 2 km na jednomodowym kablu...
Kod
Jedn.
Cena
TL-SM321A-2 (11 szt.)
szt.
60,05 PLN73,86 PLN
XS508M Switch 8x10GE 1xSFP+
XS508M Switch 8x10GE 1xSFP+. Moduł XS508M Switch 8x10GE 1xSFP+. Odblokuj potencjał urządzeń 10G/Multi-Gig. Modele XS505M i XS508M są wyposażone w porty Ethernet dla połączeń miedzianych o 5-ciu...
Kod
Jedn.
Cena
XS508M-100EUS (2 szt.)
szt.
1 940,09 PLN2 386,31 PLN
Kabel X240 100G QSFP28 1m DAC JL271A
Kabel X240 100G QSFP28 1m DAC JL271A. Kabel miedziany HPE X240 100G QSFP28 do QSFP28 1m podłączany bezpośrednio Standard SFP : QSFP Pozostałe parametry : Długość: 1m Kolor: czarny
Kod
Jedn.
Cena
JL271A (4 szt.)
szt.
1 941,79 PLN2 388,40 PLN
Moduł SM5110-SR SFP+ LC 10GBase-SR
Moduł SM5110-SR SFP+ LC 10GBase-SR. Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TP-Link SM5110-SRTL-SM5110-SR pozwala na zwiększenie odległości transferowych w oparciu o łącze Ethernet 10G. Jest to wielomodowy moduł SFP+...
Kod
Jedn.
Cena
TL-SM5110-SR (9 szt.)
szt.
86,31 PLN106,16 PLN
SFP-LX-10-D 1000BaseLX SFP Module 91-010-203001B
SFP-LX-10-D 1000BaseLX SFP Module 91-010-203001B. Transceiver SFP-LX-10 Firmy ZyXEL, zapewnia wysoką wydajność, umożliwiając transfer danych w standardzie full duplex Gigabit oraz elastyczność - dzięki funkcji Hot...
Kod
Jedn.
Cena
91-010-203001B (1 szt.)
szt.
766,04 PLN942,23 PLN
Karta rozszerzeń M2D20 SSD M.2 PCI-e 3.0 x8 NVMe Card
Karta rozszerzeń M2D20 SSD M.2 PCI-e 3.0 x8 NVMe Card. Zwiększ wydajność operacji we/wy dzięki pamięci SSD M.2 NVMeSynology M2D20 to karta sieciowa SSD M.2 obsługująca pamięć SSD M.2 NVMe w obudowach 22110 i 2280....
Kod
Jedn.
Cena
szt.
1 058,79 PLN1 302,31 PLN
Moduły MM 1G 2-pak UF-MM-1G
Moduły MM 1G 2-pak UF-MM-1G. Moduł SFP UF-MM-1G - 2 szt Standard SFP : SFP Typ (długość fali) SFP : 850 nm Zasięg SFP : 550 m Rodzaj światłowodu : Multi-mode Max. prędkość przesyłu : 1.25 Ilość w...
Kod
Jedn.
Cena
UF-MM-1G (26 szt.)
szt.
93,48 PLN114,98 PLN
Moduł SM 1G 2-pak UF-SM-1G-S
Moduł SM 1G 2-pak UF-SM-1G-S. Moduł SFP UF-SM-1G-S - 2 szt Standard SFP : SFP Typ (długość fali) SFP : 1550 nm Zasięg SFP : 3 km Rodzaj światłowodu : Single-mode Max. prędkość przesyłu : 1.25 Ilość...
Kod
Jedn.
Cena
UF-SM-1G-S (30 szt.)
szt.
126,84 PLN156,01 PLN
Moduły RJ45-SFP UF-RJ45-1G
Moduły RJ45-SFP UF-RJ45-1G. Moduł UF-RJ45-1G umożliwia podłączenie miedzianych połączeń Ethernet RJ45 do istniejących portów SFP + Standard SFP : SFP+ Zasięg SFP : 100 m Max. prędkość przesyłu :...
Kod
Jedn.
Cena
UF-RJ45-1G (28 szt.)
szt.
80,13 PLN98,56 PLN
Moduły SM 10G 2-pak UF-SM-10G
Moduły SM 10G 2-pak UF-SM-10G. Moduł SFP+ UF-SM-10G - 2 szt Standard SFP : SFP+ Typ (długość fali) SFP : 1310 nm Zasięg SFP : 10 km Rodzaj światłowodu : Single-mode Max. prędkość przesyłu : 10 Ilość...
Kod
Jedn.
Cena
UF-SM-10G (30 szt.)
szt.
474,01 PLN583,03 PLN
Moduły MM 10G 2-pak UF-MM-10G
Moduły MM 10G 2-pak UF-MM-10G. Moduł SFP+ UF-MM-10G - 2 szt Standard SFP : SFP+ Typ (długość fali) SFP : 850 nm Zasięg SFP : 300 m Rodzaj światłowodu : Multi-mode Max. prędkość przesyłu : 10 Ilość w...
Kod
Jedn.
Cena
UF-MM-10G (24 szt.)
szt.
213,61 PLN262,74 PLN
Adapter PoE 24 VDC 0.5A POE-24-12W
Adapter PoE 24 VDC 0.5A POE-24-12W. POE-24-12W. Adaptery PoE zasilają produkty Ubiquiti, które obsługują pasywne PoE.Adaptery PoE są wysoce niezawodne, a gdy są używane z Ubiquiti TOUGHCable, zapewniają...
Kod
Jedn.
Cena
POE-24-12W (30 szt.)
szt.
36,68 PLN45,12 PLN
Adapter PoE 24 VDC 0.5A POE-24-12W-G
Adapter PoE 24 VDC 0.5A POE-24-12W-G. POE-24-12W-G. Adaptery PoE zasilają produkty Ubiquiti, które obsługują pasywne PoE.Adaptery PoE są wysoce niezawodne, a gdy są używane z Ubiquiti TOUGHCable...
Kod
Jedn.
Cena
POE-24-12W-G EU (30 szt.)
szt.
60,13 PLN73,96 PLN
PoE Adapter 24 VDC 1.25A POE-24-30W
PoE Adapter 24 VDC 1.25A POE-24-30W. PoE Adapter 24 VDC 1.25A POE-24-30W  Porty we/wy (sieciówka drobna) : 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE, 1 x 10/100/1000 Mbit/s Napięcie wyjściowe : 24 Prąd wyjściowy (maks.)...
Kod
Jedn.
Cena
POE-24-30W-EU (30 szt.)
szt.
73,43 PLN90,32 PLN
PoE Adapter 24 VDC 1.0A POE-24-24W
PoE Adapter 24 VDC 1.0A POE-24-24W. PoE Adapter 24 VDC 1.0A POE-24-24W  Porty we/wy (sieciówka drobna) : 1 x 10/100 Mbit/s, 1 x 10/100 Mbit/s PoE Napięcie wyjściowe : 24 Prąd wyjściowy (maks.) : 1 Moc...
Kod
Jedn.
Cena
POE-24-24W(EU) (30 szt.)
szt.
56,51 PLN69,51 PLN
PoE Adapter 48 VDC 0.5A POE-48-24W
PoE Adapter 48 VDC 0.5A POE-48-24W. PoE Adapter 48 VDC 0.5A POE-48-24W  Porty we/wy (sieciówka drobna) : 1 x 10/100 Mbit/s PoE, 1 x 10/100 Mbit/s Napięcie wyjściowe : 48 Prąd wyjściowy (maks.) : 0.5 Moc...
Kod
Jedn.
Cena
POE-48-24W(EU) (7 szt.)
szt.
60,13 PLN73,96 PLN
Moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km
Moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km. Nowa linia Intellinet Network Solutions Transceivery Small Form Factor Pluggable (SFP) zapewniają klientom połączenie wydajności i przystępnej ceny. Moduły mini-GBIC...
Kod
Jedn.
Cena
545013 (16 szt.)
szt.
123,16 PLN151,49 PLN
Moduł MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit
Moduł MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit. Zamień gniazdo modułu nadawczo-odbiorczego SFP w miedziany port Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ45! Standard SFP : SFP Zasięg SFP : 100 m Rodzaj światłowodu : Single-mode...
Kod
Jedn.
Cena
523882 (5 szt.)
szt.
198,57 PLN244,24 PLN
Zasilacz/Adapter PoE 802.3af, max. 48V 15.4W Gigabit 10/100/1000Mbps, aktywny
Zasilacz/Adapter PoE 802.3af, max. 48V 15.4W Gigabit 10/100/1000Mbps, aktywny. Zasilacz/Adapter PoE 802.3af, max. 48V 15, 4W Gigabit 10/100/1000Mbps, aktywnyZasilacz służy do podawania napięcia poprzez kabel skrętka bezpośrednio do urządzeń...
Kod
Jedn.
Cena
DN-95102-1 (10 szt.)
szt.
109,76 PLN135,00 PLN
ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D
ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D1G SFP transceiver, LC SX 500m OM2 MMF Standard SFP : SFP Zasięg SFP : 500 m Max. prędkość przesyłu : 1000
Kod
Jedn.
Cena
J4858D (1 szt.)
szt.
1 125,43 PLN1 384,28 PLN
ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D
ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D1G SFP transceiver, LC LX 10km SMF Standard SFP : SFP Zasięg SFP : 10 km Max. prędkość przesyłu : 1000
Kod
Jedn.
Cena
J4859D (22 szt.)
szt.
2 370,28 PLN2 915,44 PLN
Moduł Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm
Moduł Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm- Jeden port optyczny 10GBase-SR wielomodowy LC duplex - Pasuje do Gigabitowych przełączników Intellinet z portami SFP - Pasuje do urządzeń MSA lub Cisco ze slotami...
Kod
Jedn.
Cena
507462 (5 szt.)
szt.
249,75 PLN307,19 PLN